Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

LICENCJAT na WSTH ?

TEMATY ZWIĄZKU ZAWODOWEGO TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez mir1 » 01 Gru 2010 20:45

WITAM SERDECZNIE :-) Zapraszam do zapoznania się z ofertą dla techników farmaceutycznych zamieszczoną na www.zztf.eu dalej EDUKACJA , dotyczącą licencjatu i mgr. Czy to żart ?
mir1
 
Posty: 88
Rejestracja: 01 Gru 2010 20:10

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez sza » 02 Gru 2010 13:30

Od niedawna przegladam te strony i postanowilam sie zalogowac....
Ta propozycja to malo smieszny zart...mam nadzieje ze nigdy nie dojdzie do skutku...
Tyle sie mowi o podnoszeniu kwalifikacji i ze technicy tego nie robia...a magistrzy niby tak... Nie bardzo rozumiem gdzie jest problem i czemu nie mozna stworzyc technikom takiej mozliwosci... tez mozemy zbierac punkty :roll:
I jaki jest problem zeby stworzyc nam mozliwosc zrobienia licencjatu????? Czyzby magistrzy bali sie ze umiemy wiecej bo mamy dluzszy staz wieksze doswiadczenie i wieksza praktyke bo chyba kazdy z nas zna takiego magistra co to nie umie masci ukrecic lub zrobic przeliczen na recepturze :P
Ostatnio edytowany przez sza, 02 Gru 2010 13:31, edytowano w sumie 1 raz
sza
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 Gru 2010 13:18

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez aneta » 02 Gru 2010 22:13

Czyzby magistrzy bali sie ze umiemy wiecej bo mamy dluzszy staz wieksze doswiadczenie i wieksza praktyke bo chyba kazdy z nas zna takiego magistra co to nie umie masci ukrecic lub zrobic przeliczen na recepturze :P

Otóż właśnie.
Nic dodać nic ująć
Ostatnio edytowany przez Joozeek, 03 Gru 2010 09:54, edytowano w sumie 1 raz
aneta
 
Posty: 413
Rejestracja: 12 Paź 2009 08:42

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez mir1 » 03 Gru 2010 19:43

Dziękuję za wypowiedzi .
mir1
 
Posty: 88
Rejestracja: 01 Gru 2010 20:10

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez mir1 » 03 Gru 2010 19:50

Szczerze mówiąc bardziej zależało mi na ocenie samej uczelni i pomysłu na ten rodzaj dokształcania. O relacjach magister -technik dużo już pisano. Chciałabym wiedzieć czy warto tam pobierać naukę. Osobiście z rezerwą podchodzę do tej oferty . Może się mylę ?
mir1
 
Posty: 88
Rejestracja: 01 Gru 2010 20:10

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez nataliaileszek » 06 Gru 2010 14:13

Licencjat na WSTH z pewnością przyda się tym którzy chcą koniecznie się uczyć dla samej przyjemności chodzenia na wykłady i zdobycia tyt.lic.,ale z pewnością tech farm.nie podniesie kwalifikacji zawodowych,kwalifikacji jego praw,czy też nie zmieni jego statusu w aptece czy punkcie aptecznym,bo nadal pozostanie tech.farm.a lic.tutaj to jego osobisty dodatek,który w ogólnym rozrachunku w sprawie o której wciąż mówimy niczego nowego nam przydatnego nie wniesie.To jest moje osobiste zdanie,każdy ma prawo myśleć inaczej,ja uważam,że taka szkoła mimo lic.przed nazwiskiem to strata mojego czasu.
nataliaileszek
 
Posty: 250
Rejestracja: 09 Paź 2009 10:42

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez mir1 » 06 Gru 2010 19:52

Też mam mnóstwo wątpliwości . Z jednej strony przydałby się taki "psychoterapeta " w aptece ,ale wątpię żeby pracodawcy zabiegali o tego rodzaju specjalistów . Jednak pracuję dość długo i widzę jak ludzie garną się do osoby ,która nie tylko poprawnie wyda i zapakuje leki ale też cierpliwie wytłumaczy i "przytuli "do serca. Pacjenci nie wnikają wówczas czy obsługuje ich mgr czy technik.Czyli aptece powinno się też opłacać. Mam też wątpliwości co do jakości proponowanych studiów . Prześledziłam na innych forach wypowiedzi byłych i aktualnych studentów WSTH i dziwię się ,że taką uczelnię wybrał nasz ZZTF i IGWAiPA. Mam wrażenie ,iż dano nam coś na otarcie łez .
mir1
 
Posty: 88
Rejestracja: 01 Gru 2010 20:10

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez mir1 » 06 Gru 2010 19:54

Też mam mnóstwo wątpliwości . Z jednej strony przydałby się taki "psychoterapeta " w aptece ,ale wątpię żeby pracodawcy zabiegali o tego rodzaju specjalistów . Jednak pracuję dość długo i widzę jak ludzie garną się do osoby ,która nie tylko poprawnie wyda i zapakuje leki ale też cierpliwie wytłumaczy i "przytuli "do serca. Pacjenci nie wnikają wówczas czy obsługuje ich mgr czy technik.Czyli aptece powinno się też opłacać. Mam też wątpliwości co do jakości proponowanych studiów . Prześledziłam na innych forach wypowiedzi byłych i aktualnych studentów WSTH i dziwię się ,że taką uczelnię wybrał nasz ZZTF i IGWAiPA. Mam wrażenie ,iż dano nam coś na otarcie łez .
mir1
 
Posty: 88
Rejestracja: 01 Gru 2010 20:10

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez sza » 07 Gru 2010 09:45

Zgadzam się z Natalia lepiej bym tego nie ujęła...... :P
sza
 
Posty: 4
Rejestracja: 02 Gru 2010 13:18

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez martaaa81 » 07 Gru 2010 12:06

Byś może coś się zmieni po otwarciu granic np. przez Niemcy dla Polaków, co ma niebawem nastapić.Jeśli znowu część magistrów wyjedzie, to powstana braki i może środowisko aptekarskie będzie musiało przejść jakieś zmiany z korzyścią dla nas.
martaaa81
 
Posty: 389
Rejestracja: 21 Paź 2009 13:35
Miejscowość: CENTRUM POLSKI

Następna

Wróć do ZWIĄZEK ZAWODOWY TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron