Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

APEL

Dyskusje na temat działań w obronie punktów aptecznych

Moderator: Joozeek

APEL

Postprzez aneta » 21 Kwi 2017 20:49

Jak wszyscy wiemy ADA jest pewna , chyba że Pan Prezydent jakimś cudem ja zawetuje, albo braknie mu tuszu w długopisie.
A tak na poważnie musimy poruszyć niebo i ziemię i dobrze wykorzystać czas do 10 maja aby dotrzeć do posłów wszelkiej maści i apelować o rozsądek w sprawie ustawy refundacyjnej, gdzie chcą nam wkleić farmakopeę , a konkretnie wykaz A. Jeżeli to się im uda to będzie gwóźdź do naszej trumny. Punkty apteczne będą miały coraz mniejszy asortyment i w krótszej lub dłuższej perspektywie same się pozamykają bo n ie będą miały czym handlować.
To nie są z mojej strony czcze słowa. Musimy się zebrać do kupy i zacząć szybko działać, bo Izba Aptekarska nie ma żadnych skrupułów i wykonczą nas szybciej niż myślicie
aneta
 
Posty: 413
Rejestracja: 12 Paź 2009 08:42

Re: APEL

Postprzez Iwetta » 25 Kwi 2017 09:20

Drodzy technicy farmaceutyczni,
Niepokoi mnie fakt bardzo małego zaangażowania w sprawy naszego zawodu w obliczu nowych ustaw jakie nam funduje rząd .
Dziękuję panie Pawle za działania na naszą rzecz, i prośba do pana Dominika i zarządu o kąkretne skierowanie problemu jaki możemy mieć jako technicy nie tylko w PA ,ale i w aptekach
Słyszę głosy ,o ograniczeniu nam uprawnień i zdegradowaniu naszego zawodu do roli pomocy .Koleżanki i koledzy pracujący w aptekach nie mają pojęcia co się dzieje
1-brak zainteresowania zawodem po skonczeniu szkól
2 brak*-informacji dla osób w aptekach /może rozesłać maile /
Zintegrujmy się zbierajmy podpisy jak kiedyś walczmy o nasze miejsca pracy aby prawa nabyte podczas egzaminu były zachowane. ABY prawo nabyte na prowadzenie działalnosci w Punkcie aptecznym nie było nam odbierane.
Iwetta
 
Posty: 17
Rejestracja: 12 Gru 2011 14:40

Re: APEL

Postprzez halina » 25 Kwi 2017 10:22

Może podać informację na stronie farmacja.net.Widzę tam posty techników farm.Wogóle to dziwi mnie tak małe zaangażowanie młodych techników w sprawy zawodowe.Chyba nie wiedzą co ich może czekać w przyszłości.Może ZZTF wykazałby większą aktywność .Niby istnieje a zakłada się obecnie stowarzyszenie.Czym ono będzie się różnić od ZZTF? :?
halina
 
Posty: 719
Rejestracja: 22 Wrz 2009 16:34

Re: APEL

Postprzez cobresca » 25 Kwi 2017 13:26

przejdzcie na fb na forum igwpaia cały czas ogarniam temat .mało chetnych do pracy. troszke tam cos napiszcie
cobresca
 
Posty: 338
Rejestracja: 26 Wrz 2009 15:32


Wróć do DYSKUSJA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron