Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Pytanie o zmianę prawa.

Tutaj odwiedzający Nas Goście mogą zadawać pytania...

Pytanie o zmianę prawa.

Postprzez patkry » 06 Cze 2013 08:34

Witam. Czy ja jako osoba fizyczna mogę otworzyć działalność-Punkt Apteczny, a na stanowisko kierownika zatrudnić technika farmacji ? Bo słyszałam, że miały wejść jakieś zmiany, które pozwalałyby otworzyć punkt tylko magistrowi farmacji. Nie mogę znaleźć informacji nigdzie informacji na ten temat. Pozdrawiam
patkry
 

Re: Pytanie o zmianę prawa.

Postprzez Joozeek » 09 Lip 2013 18:52

Przed użyciem zapoznaj się z tematami i FAQ bądź skonsultuj się z moderatorem lub administratorem, gdyż niewłaściwie zamieszczanie/pisanie/tytułowanie postów grozi dezinformacją i zamieszaniem oraz trwałym zniechęceniem do czytania...

Główny "Zadymiarz" na forum - informatyk - ... etc
Kontestuję zastaną rzeczywistość,piętnuję głupotę i głupców !!!

Image
"odi profanum vulgus et arceo !"

Etym. - z Horacego (Pieśni, 3, 1, 1).
Joozeek
 
Posty: 2849
Rejestracja: 30 Paź 2009 18:32

Re: Pytanie o zmianę prawa.

Postprzez gosia 333 » 01 Kwi 2014 19:04

Kochani ,czy jest jakas szansa ,ze doczekamy stałych cen dla leków na receptę 100%? ile wart jest lek za 1 zł w sieciówce? jaką czystosc i watrosc mają suplemeny firmy ,,krzak'' za 1 zł ,czy skończy sie bieganie schorowanych ludzi od apteki do apteki za tanszymi lekami a w nastepstwie często wskutek zamian ci ludzie trafiaja do szpitala ? czy jest szansa ze któras z opocji politycznych zajmie sie tym problemem? mój kuzyn który trafił do szpitala po zamainie powiedział -ze to biała sśmierć
gosia 333
 

Re: Pytanie o zmianę prawa.

Postprzez Lusia » 03 Kwi 2014 21:29

Czy w waszych miescowosciach sieci proboja otworzyc apteki , bo ja dzisiaj mialam dziwny telefon od menadzera Farmacji Podlaskiej , ze chca otworzyc apteke w mojej miejscowosci.Nie przeraza ich to ,ze ja mam punkt w osrodku zdrowia ,ze jest jeden lekarz i ze ma okolo 2900 mieszkancow zapisanych do lekarza. Mysle , ze jeszcze cos sie za tym kryje ,tylko ja otym nie wiem.
Lusia
 
Posty: 33
Rejestracja: 11 Paź 2009 08:09

Re: Pytanie o zmianę prawa.

Postprzez Grzegorz » 17 Maj 2015 11:33

odnosnie ostatnich zmian w zap Prawo Farm. W naszej kochanej Polsce wszystkie przepisy i zapisy już z góry skłaniaja do oszukiwania.Bo powiedzcie jkim cudem w aptece pojawi sie tylu mgr aby wydawac leki ,których technik nie będzie mógł .Czyli technik pracuje na hasle mgr i p.Kuchaewicz i cała reszta to wie.Bije to tylko w tech w Punkcie apt.Ale moze Fundusz ani p. minister tego nie wie.może trzeba zapytac góry jakie proponuja rozwiązanie?Krew mnie zalewa .Ja mam 2 lata do emerytury ,ale za ta niesprawiedliwośc dla całej grupy chce mi sie jechac do samego minista zdrowia,toc w sieciówce mgr nie ujZysz za pierwszym stołem.Nie dadza sie dokształccic,ręce opadaja ,Obym na stare lata nie zwariowałą i nie chodziła po aptekach i kablowała na taką sytuacje .
Grzegorz
 

Re: Pytanie o zmianę prawa.

Postprzez Avena » 01 Cze 2015 02:05

Proszę Zarząd aby przy najbliższym spotkaniu z Kucharewiczem w obecności świadków tj.Winnickiego lub posłów na posiedzeniu komisji zdrowia zadać mu pytanie jak to jest w aptekach,że pracuje się na haśle magistra i jest spoko.Gdyby tak nie było to sami magistrowie domagali by się aby technik mógł wydawać więcej leków bo fizycznie nie daliby radę.
Avena
 

Re: Pytanie o zmianę prawa.

Postprzez martita » 02 Cze 2015 13:53

Może poprośmy o pomoc nowego Prezydenta? On jest taki dla ludzi i zapowiada ze każdego wysłucha, więc może warto spróbować ?
martita
 

Re: Pytanie o zmianę prawa.

Postprzez anusia » 13 Cze 2015 11:25

Ha,ha. ha. tak było w kampani a teraz w myśl p.Kurskiego ciemny lud to kupił i niech dziady spieprzają {też cytat)


Ostatnio podbity przez Anonymous, 13 Cze 2015 11:25
anusia
 


Wróć do Forum dla Gości

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron