Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

zmiany do.refundacji

TEMATY ZWIĄZKU ZAWODOWEGO TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

zmiany do.refundacji

Postprzez OMSA » 01 Maj 2015 09:01

Technicy sprawa jest. W czwartek zatwierdzalam zmiany do refundacji usunelam kolejke ect ale w buforze byl lek.refundowany a ja zatwierdzialam zmiany czy jest ok czy cos.nie tak jezeli.ten.lek.byl.refundowany ?! Czy tylko on sie nie zatwierdzil czy wszystko sie nie zatwierdzilo mam stracha prosze o.wiadomosc.
OMSA
 
Posty: 6
Rejestracja: 14 Sty 2015 20:19

Re: zmiany do.refundacji

Postprzez OMSA » 01 Maj 2015 20:49

Prosze obodpowiedz w tej sprawie tyle osob podglada post a nikt nie komentuje a ja naprawde sie stresuje bardzo prosze dajcie znac co i.jak
OMSA
 
Posty: 6
Rejestracja: 14 Sty 2015 20:19

Re: zmiany do.refundacji

Postprzez aspirynka34a » 01 Maj 2015 21:25

możliwe, że był u ciebie już wgrany nowy bazyl ,a ty wprowadzala(e)ś nowy lek refundowany i tu powstał problem u mnie tak było, mam program Malickiego,ale mam dobrą i miłą informatyczkę - zawsze na tel. i problem rozwiązałam,pozdrawiam
aspirynka34a
 
Posty: 30
Rejestracja: 05 Lis 2009 20:53

Re: zmiany do.refundacji

Postprzez OMSA » 01 Maj 2015 21:39

Aspirynka od 3 dni byla jakas faktura w buforze ja towaru nie wprowadzam tylko kierownik.i ja nawet nie wiedzialam ze to jest w tym.calym.buforze a infprmatyk.w sroda wgrywal.bloz buforowy i jak.patrzylam w blozie buforowym i tym obecnym.to cena taka sama byla tego leku byla wiec niewiem cz y to ma.jakies znaczenie czy nie bo niby wgralo.sie.to.i bloz buforowy usuniety zostal a kierownik.jak zwykle nie powiedzial.ze cis w buforze.jest
OMSA
 
Posty: 6
Rejestracja: 14 Sty 2015 20:19

Re: zmiany do.refundacji

Postprzez aspirynka34a » 02 Maj 2015 07:09

myślę,że to taki sam problem jak u mnie,bo nie można wprowadzać nowego leku refundowanego jak masz wgrany nowy bazyl,bo może być rożnica w limicie lub cenie urzędowej,tak było u mnie i choć wiedziałam.że się tak nie robi (zapomniałam) i zrobiłam,problem rozwiązałam informatyczką i wysłałam do NFZ korektę
aspirynka34a
 
Posty: 30
Rejestracja: 05 Lis 2009 20:53

Re: zmiany do.refundacji

Postprzez OMSA » 02 Maj 2015 07:33

A gdyby bylo bez zmian to nic sie.nie stanie?! Gdyby ta cena i limit bylytakie same i zatwierdzilam to z ta fvt w buforze to bedzie dobrze
OMSA
 
Posty: 6
Rejestracja: 14 Sty 2015 20:19

Re: zmiany do.refundacji

Postprzez aspirynka34a » 02 Maj 2015 19:51

masz chyba inny program, ale rozmawiałam z moją informatyczką i powiedziała,żę najlepej byłoby zanulować i wysłać korektę.jak chcesz pogadać to mój tel. - będzie szybciej 605111002 pozdr.(zaglądam tu często,ale dzisiaj i jutro mam mało czasu a na tel zawsze mnie złapiesz
aspirynka34a
 
Posty: 30
Rejestracja: 05 Lis 2009 20:53


Wróć do ZWIĄZEK ZAWODOWY TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

cron