Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

DIKLOZIAJA 100G ŻEL

Dyskusje na temat działań w obronie punktów aptecznych

Moderator: Joozeek

DIKLOZIAJA 100G ŻEL

Postprzez andzia » 15 Kwi 2015 10:52

Witam,właśnie otrzymałam informację z FARMACOLU,ze nie sprzedadzą mi diklozjaja zel gdyż subs.leczniczą jest obecnie diklofenak dietyloaminowy a w wykazie subst.dopuszczonych do obrotu w pkt.aptecznym jest diklofenak sodowy? A jak to jest w innych hurtowniach? :mrgreen:
andzia
 
Posty: 35
Rejestracja: 07 Lut 2014 11:01

Re: DIKLOZIAJA 100G ŻEL

Postprzez Aleksandra » 15 Kwi 2015 11:36

Jaja jak berety...
Zadzwoń do pana/pani magister kierownik hurtowni i powiedz ,że na liście pod nr 393 zanjduje sie Diclofenacum,
zaś zgodnie z ustawą Prawo Farmaceutyczne :

ART 15

9. Sole, estry, etery, izomery, mieszaniny izomerów, kompleksy lub pochodne dopuszczonej do obrotu substancji czynnej uważa się za taką samą substancję czynną, jeżeli nie różnią się one w sposób znaczący od substancji czynnej swoimi właściwościami w odniesieniu do bezpieczeństwa lub skuteczności. W takich przypadkach podmiot odpowiedzialny dołącza dokumentację potwierdzającą bezpieczeństwo lub skuteczność soli, estrów, eterów, izomerów, mieszanin izomerów, kompleksów lub pochodnych dopuszczonej do obrotu substancji czynnej.

Spróbuj porozmawiać ...aczkolwiek wiadomo ,że jak głupi sie uprze to i paragrafem nic nie zdziałasz.
Aleksandra
 
Posty: 1177
Rejestracja: 30 Wrz 2009 14:36

Re: DIKLOZIAJA 100G ŻEL

Postprzez paeskulap » 18 Kwi 2015 11:43

jakby coś sprawdziłem w neuce chociaż mam ich serdecznie dość, i dostałem 2 opkowania jak prosiłem, ale z drugiej strony zobaczę czy faktycznie w poniedziałek przyjedzie
paeskulap
 
Posty: 12
Rejestracja: 17 Lis 2012 23:21

Re: DIKLOZIAJA 100G ŻEL

Postprzez KORYNA » 21 Kwi 2015 11:23

Jeżeli stoją na stanowisku że wykaz trzeba czytać łącznie z kryteriami(dlatego blokują pewne preparaty) to Dicloziaja jest jednak prod. OTC
KORYNA
 
Posty: 520
Rejestracja: 27 Wrz 2009 16:23

Re: DIKLOZIAJA 100G ŻEL

Postprzez cobresca » 21 Kwi 2015 16:48

czy dostajecie heel limphomyosot? bo ja nie,a jest otc ,tak jak posterisan masc
cobresca
 
Posty: 338
Rejestracja: 26 Wrz 2009 15:32


Wróć do DYSKUSJA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron