Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Studia dla techników.

TEMATY ZWIĄZKU ZAWODOWEGO TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Re: Studia dla techników.

Postprzez ewka1234 » 11 Mar 2013 20:03

KORYNA skąd wiesz ?
ewka1234
 
Posty: 8
Rejestracja: 18 Gru 2012 20:49

Re: Studia dla techników.

Postprzez lookam » 12 Mar 2013 17:40

czy ja się w koncu dowiem bo coś mi sie wydaję, że z tymi studiami jest coś nie tak i tylko ja o tym nie wiem
lookam
 
Posty: 5
Rejestracja: 01 Mar 2013 13:14

Re: Studia dla techników.

Postprzez radirea » 21 Mar 2013 18:02

http://studiadlaciebie.net/ wyślijcie formularz zgłoszeniowy i sie dowiecie co trzeba :)
radirea
 
Posty: 3
Rejestracja: 01 Mar 2013 11:48

Re: Studia dla techników.

Postprzez Dreiwalz » 26 Kwi 2013 21:38

Mam nadzieję, że ktoś zorganizuje spotkanie w sprawie rekrutacji na Ukrainę na studia, bo na stronce studiadlaciebie jest niby kontakt i info, ale po zgłoszeniu mailowym przesyłają stos papierów m.in. formularz i informację, że to 5 lat itd..
Ale nie wiadomo do kiedy można się zgłaszać, kiedy wpłacać za rekrutację i gdzie.
To są ważne informacje.
Ponadto trochę przykro, że osoba spod telefonu podanego do siedziby w Piotrkowie informuje, że spotkania wypisane w przesyłanych informacjach dotyczą także tej problematyki.
Nie dotyczą. To jest pogadanka o receptach i ofercie kształcenia w Polsce niedotyczącego farmacji sensu stricte. Jakby ktoś specjalnie jechał na takowe z daleka od miejsca spotkania to by się zawiódł.

Proszę osoby z zeszłorocznej rekrutacji o kontakt jeśli to możliwe.
Dreiwalz
 
Posty: 3
Rejestracja: 26 Kwi 2013 21:27

Re: Studia dla techników.

Postprzez martaaa81 » 04 Maj 2013 09:14

Nie przesadzaj z tym zawodem, ze studiami farmaceutyczntymi, od wielu lat temat nie do ruszenia.Więc chłopaki robia co mogą, żeby nam zycie ulatwić i dac mozliwość dokształcania.Technicy sami sie nie ineteresujai maja gdzieś zaiast się zjednoczyc i walczyć.Dlatego sytuacja się nie zmienia.Trzeba było zostać po spotkaniu i się wypytać o Ukrainę.W Warszawie tak było, jak ktoś chciał się coś więcej dowiedzieć.A jeżeli masz jakieś lepsze pomysły, jak ruszyć temat studiów, to się wypowiedz na form.
martaaa81
 
Posty: 389
Rejestracja: 21 Paź 2009 13:35
Miejscowość: CENTRUM POLSKI

Re: Studia dla techników.

Postprzez mimi231 » 16 Maj 2013 13:08

Tych studiów chyba nie ma, ponieważ nikt tam nie studiuje :( A jeśli ktoś odpisuje to chyba tylko te osoby z biura, bo żadnych konkretnych informacji nie ma, mi nie przysłali nawet umowy, tylko druczek abym kasę miała wpłacić bez żadnej umowy :(
Co to ma być?
mimi231
 
Posty: 3
Rejestracja: 16 Maj 2013 12:49

Re: Studia dla techników.

Postprzez madzia » 17 Maj 2013 08:44

Jeśli potrzebujesz informacji dotyczących studiowania farmacji na Ukrainie to napisz pytania do mnie , postaram się na nie odpowiedzieć w miarę możliwość czasowych ( wykorzystaj indywidualną skrzynkę do mnie na forum ) . Studia jak najbardziej są , program jest realizowany , uczelnie istnieją i studenci z kadrą naukową również .
madzia
 
Posty: 121
Rejestracja: 23 Lis 2011 17:59

Re: Studia dla techników.

Postprzez lookam » 31 Maj 2013 18:43

COŚ FAKTYCZNIE LIPA Z TYMI STUDIAMI NA UKRAINIE!!!!
do tej pory nie udało mi sie skontaktować z żadną osobą tam studiującą...
a poza tym wcale nie tak jasna jest procedura nostryfikacji dyplomu...
coś mi się wydaję, że naciąganie na kasę może być!!!!!!!!!!!!!1
już lepiej zainwestować w wieczorową farmację na jednej z polskich uczelni.
lookam
 
Posty: 5
Rejestracja: 01 Mar 2013 13:14

Re: Studia dla techników.

Postprzez Mekson » 29 Cze 2013 23:36

Proszę, właśnie uzyskujesz kontakt z osobą tam studiującą. Jak zauważyłeś, możesz też napisać do koleżanki powyżej. Oczywiście, jeśli Cię stać idź na studia wieczorowe. Jeśli również nie jesteś aktualnie pracującym technikiem, ani w ogóle pracującym gdzieś tam to możesz iść na wieczorowe, nawet na dzienne. Apropo nostryfikacji, to wiesz, ogólnie Polacy studiują wiele kierunków medycznych oraz farmację na Ukrainie, w wielu miastach, takich jak Lwów, Tarnopol, Iwano-Frankowsk i Kijów i potem przeprowadzają nostryfikację w Polsce, dostają prawo do wykonywania zawodu i pracują. To jak będzie przebiegała ona u nas, zależy już o różnic programowych, a program studiów jest dostosowywany tak ,żeby był jak najbardziej zgodny z polskimi.
Mekson
 
Posty: 48
Rejestracja: 02 Lut 2012 17:20

Re: Studia dla techników.

Postprzez aife86 » 30 Cze 2013 19:06

ja rowniez jestem zainteresowana tym rokiem akademickim... to ilu jest w koncu chetnych i czy ktos wie cos kontrenego??? jezeli ktos juz podlal jakies kroki w tym kierunku i wie czy jeszcze sa miejsca prosze o wiadomosci! :)
aife86
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 Cze 2013 18:27

PoprzedniaNastępna

Wróć do ZWIĄZEK ZAWODOWY TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron