Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Punkty apteczne w 2013 roku

Tutaj odwiedzający Nas Goście mogą zadawać pytania...

Punkty apteczne w 2013 roku

Postprzez zdzich » 18 Gru 2012 00:47

Czy jest sens otwierania jeszcze punktów aptecznych,ilu pacjentów zarejestrowanych w osrodku aby to w miare funkcjonowało.Dziekuje
zdzich
 
Posty: 11
Rejestracja: 18 Gru 2012 00:26

Re: Punkty apteczne w 2013 roku

Postprzez gaga » 07 Sty 2013 23:15

Ja do Józka. Smutne jest to co ministerstwo ma na mysli i smutne tez że niektórzy ,,złym słowem,, chcą reprezentowac techników włascicleli punktów aptecznych .ja pod tym sie nie podpisuje ,jestem za pisaniem indywidualnych listów do ministra ,o ile zechce poczytac .co takiego zrobiła izba,bez obrazy? pamietacie stowarzyszenie MGR i TeCh. kłuło w oczy ? ja wiedziałam ze jak stowarzyszenie przestanie działac wszystko sie posypie,,,prosmy pania Gniadek w niej jedyna nadzieja .a tak jej nie ufaliśmy myslę ze tylko z nią ministerstwo zechce porozmawiac
gaga
 

Re: Punkty apteczne w 2013 roku

Postprzez Joozeek » 07 Sty 2013 23:59

Oświeć mnie bo nie kumam...

gaga napisał(a):Ja do Józka. Smutne jest to co ministerstwo ma na mysli i smutne tez że niektórzy ,,złym słowem,, chcą reprezentowac techników włascicleli punktów aptecznych .ja pod tym sie nie podpisuje ,jestem za pisaniem indywidualnych listów do ministra ,o ile zechce poczytac .co takiego zrobiła izba,bez obrazy? pamietacie stowarzyszenie MGR i TeCh. kłuło w oczy ? ja wiedziałam ze jak stowarzyszenie przestanie działac wszystko sie posypie,,,prosmy pania Gniadek w niej jedyna nadzieja .a tak jej nie ufaliśmy myslę ze tylko z nią ministerstwo zechce porozmawiac


...i smutne tez że niektórzy ,,złym słowem,, chcą reprezentowac techników włascicleli punktów aptecznych...


czyli Joozeek jest be ? i wszystko co robi - robi dla kogo ? dla siebie czy dla was ?

Naprawdę nie rozumiem... Image
Przed użyciem zapoznaj się z tematami i FAQ bądź skonsultuj się z moderatorem lub administratorem, gdyż niewłaściwie zamieszczanie/pisanie/tytułowanie postów grozi dezinformacją i zamieszaniem oraz trwałym zniechęceniem do czytania...

Główny "Zadymiarz" na forum - informatyk - ... etc
Kontestuję zastaną rzeczywistość,piętnuję głupotę i głupców !!!

Image
"odi profanum vulgus et arceo !"

Etym. - z Horacego (Pieśni, 3, 1, 1).
Joozeek
 
Posty: 2849
Rejestracja: 30 Paź 2009 18:32

Re: Punkty apteczne w 2013 roku

Postprzez madzia » 08 Sty 2013 10:14

Mhm ... a co takiego dobrego zrobiła p. Gniadek ? , co jej działalność wniosła dla naszego zawodu ??????
madzia
 
Posty: 121
Rejestracja: 23 Lis 2011 17:59

Re: Punkty apteczne w 2013 roku

Postprzez punktaptecznylesno » 08 Sty 2013 11:13

JA JEDNAK W 100% UFAM P.KORYNIE BO ONA NAJLEPIEJ WIE JAK Z MINISTERSTWEM POSTEPOWAC I DLATEGO PILNIE WPŁACAMY SKŁADKI
,DOCIERAMY DO POSŁOW A PISZE DO MZ ZARZAD TAK MYSLE
punktaptecznylesno
 
Posty: 332
Rejestracja: 05 Lis 2009 14:56

Re: Punkty apteczne w 2013 roku

Postprzez gaga » 08 Sty 2013 11:14

ja poklnę sobie ale w domu....niekoniecznie to do ciebie,, jak nas słysza tak nas widza wiem cos o tym
gaga
 

Re: Punkty apteczne w 2013 roku

Postprzez halina » 08 Sty 2013 11:15

Gaga. Co ostatnio robiło Stowarzyszenie? Kilka lat temu, jak kiepsko było z punktami i listą chciałam się skontaktować z P.Gniadek i dowiedzieć się co dalej.Niestety zero kontaktu,a to nie ma i nie wiadomo, o której będzie w pracy, a to że już się nie zajmuje stowarzyszeniem, bo ma swoją aptekę itd.Płaciłam składki więc chciałam cokolwiek wiedzieć.Byłam załamana ,ale wtedy właśnie zaczęła swoją działalność Izba Gosp.Sprawę punktów nagłośnili w mediach, były spotkania z posłami,zbieranie podpisów w punktach apt., pikieta w Warszawie.Właśnie , mamy w Izbie ludzi, którzy działają i nie wypisuj bredni.
halina
 
Posty: 719
Rejestracja: 22 Wrz 2009 16:34

Re: Punkty apteczne w 2013 roku

Postprzez gaga » 08 Sty 2013 12:36

Koryna jest wspaniała osoba bardzo oddanaą i kompetentną ale widze ja tylko w parze z pania Gniadek .one obie naprawde moga b,duzo. a o zasługach pani G napewno wie pani Koryna.nie chodzio to by sie przekrzykiwac kto co ale chodzi o to by połaczyc siły i pomóc naszej grupie.
gaga
 

Re: Punkty apteczne w 2013 roku

Postprzez aneta » 08 Sty 2013 14:02

gaga , a czemu ty jesteś anonimowa
aneta
 
Posty: 413
Rejestracja: 12 Paź 2009 08:42

Re: Punkty apteczne w 2013 roku

Postprzez anusia » 11 Sty 2013 09:08

No właśnie.Dlaczego nie wesprzesz działań koleżanek i kolegów chociaż finansowo.Wydawać opinie szczególnie negatywne jest bardzo łatwo natomiast pochwal się co Ty zrobiłaś dla środowiska.Izba zrobiła bardzo dużo.
anusia
 

Następna

Wróć do Forum dla Gości

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron