Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Nowe forum : hurtownie farm. - dystrybucja,opinie...

Forum stworzone w celu informacyjnym : czy hurtownie farm. spełniają swoje zadania i oczekiwania. oraz o doświadczeniach z grupami zakupowymi

Moderator: Joozeek

Re: Nowe forum : hurtownie farm. - dystrybucja,opinie...

Postprzez cobresca » 11 Gru 2012 16:39

zauważyłam, że hurtownie sporo podniosły ceny ,czy u Was też tak jest?
cobresca
 
Posty: 338
Rejestracja: 26 Wrz 2009 15:32

Re: Nowe forum : hurtownie farm. - dystrybucja,opinie...

Postprzez Iwona M » 11 Gru 2012 18:49

Niestety, też obserwuję wzrost cen zakupu. W od początku grudnia mam bardzo słabe obroty. Już myślałam, że najgorszy okres za nami, ale to chyba początek czarnej dziury.
Iwona M
 
Posty: 175
Rejestracja: 10 Paź 2009 08:42

Re: Nowe forum : hurtownie farm. - dystrybucja,opinie...

Postprzez cobresca » 12 Gru 2012 16:45

u mnie też nie najlepiej,listopadowa refundacja prawie identyczna jak styczniowa tego roku,grudzień taaaaki sobie -mogłoby być lepiej.........
cobresca
 
Posty: 338
Rejestracja: 26 Wrz 2009 15:32

Re: Nowe forum : hurtownie farm. - dystrybucja,opinie...

Postprzez farmacja6 » 13 Gru 2012 13:20

Jeśli chodzi o doświadczenie z grupami zakupowymi to też z tym jest różnie.
Wiele tych grup robi różne przekręty a nawet nie zawsze działają legalnie :/ Masakra ile się nasłuchałam
co Ci ludzie czasem robią żeby wyjść na dobrą grupe zakupową. Chociaż oczywiście są też takie nastawione na uczciwość ale to trzeba szukać.
Polecam business4health
farmacja6
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 Gru 2012 08:59

Re: Nowe forum : hurtownie farm. - dystrybucja,opinie...

Postprzez farmacja6 » 07 Sty 2013 11:01

Chciałam się zapytać czy ktoś ma doświadczenie i wie coś o grupach zakupowych? Ja słyszałam o Bussiness4health ale chciałam się zapytać czy ktoś wie coś o innych grupach?
farmacja6
 
Posty: 3
Rejestracja: 13 Gru 2012 08:59

Re: Nowe forum : hurtownie farm. - dystrybucja,opinie...

Postprzez Iwona M » 07 Sty 2013 15:04

Jakiś czas temu zamawiałam w grupie zakupowej OGZA http://www.ogza.pl, ale po pewnym czasie zrezygnowali z obsługi przez ACP i dlatego teraz nie zamawiam. Czasami mają dosyć ciekawe pakiety, ale z reguły za duże jak na mój punkt. Zamówienia głównie realizują przez hurtownie grupy Neuca, PGF. Na stronie głównej jest telefon na infolinię.
Iwona M
 
Posty: 175
Rejestracja: 10 Paź 2009 08:42

Re: Nowe forum : hurtownie farm. - dystrybucja,opinie...

Postprzez Lusia » 28 Gru 2016 16:12

Czy ktos slyszal o grupie zakupowej Olivierz poludnia polski, poniewaz dzwonia i proponuja zakupy.
Lusia
 
Posty: 33
Rejestracja: 11 Paź 2009 08:09

Poprzednia

Wróć do Hurtownie farmaceutyczne, Grupy zakupowe - dystrybucja, opinie ,ocena i wspólpraca.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron