Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

PROSZĘ O POMOC MAM PROBLEM I PYTANIE

TEMATY ZWIĄZKU ZAWODOWEGO TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

PROSZĘ O POMOC MAM PROBLEM I PYTANIE

Postprzez ŚWIEŻYNKA » 21 Lip 2011 11:24

Witam serdecznie , mam problem i bardzo prosze jesli ktokolwiek z Panstwa zna odpowiedz prosze o kontakt.Udalo mi sie znaleźć miejsce na odrobienie stazu po 2-letniej szkole policealnej o co jak wiadomo bardzo trudno ,ale udalo sie. Problem moj polega na tym ,iz apteka w ktorej znalazlam prace nie posiada receptury a jak wiadomo wg prawa farmaceutycznego od 8-12 mies musze miec odrobione w dzienniku stazysty dni z pracy w recepturze i od 12-16 mies powinnam pracowac w ekspedycji . W aptece bez recpetury z praca w ekspedycji nie bede miala zadnych problemow - to bedzie moje glowne zajecie jednak problem mam tu z pracami wykonywanymi w recepturze. Slyszalam lecz niestety nie mam kontaktu z tymi osobami ze wiele wiele osob odrabia dwu letnie staze w aptekach bez receptury z uwagi na to ,ze po prostu ciezko jest nam technikom - stazystom znalezc prace i podejmuja sie tego ale do czego zmierzam - slyszalam ,ze technicy stazysci odrabiajacy staz w aptece bez receptury podpisjuja jakies umowy czy tez zaswiadczenia z aptekami ktore recepture posiadaja przy czym na owym zaswiadczeniu wlasciciele obu aptek ( bez i z receptura) poswiadczaja iz co jakis czas i na jakis czas dany technik stazysta odrabia godziny w recepturze w tej aptece z receptura i uczeszcza do niej. Nie mam niestety pojecia na ile dni na ile godzin ,co ile dni sie do takiej apteki na recpeture uczęszcza , jak owo zaswiadczenie wyglada , jak je sporządzić,czyje pieczatki ,podpisy sa na nim wymagane i wazne , nie wiem niestety nic wiecej na ten temat. BŁAGAM PAŃSTWA O POMOC JESLI KTÓREŚ Z PAŃSTWA SŁYSZAŁ I ZNA DOKLADNE ZASADY PRAKTYKOWANIA TEJ METODY ODRABIANIA RECEPTURY KTÓRA OPISALAM WYZEJ.
ŚWIEŻYNKA
 
Posty: 1
Rejestracja: 20 Lip 2011 11:01

Wróć do ZWIĄZEK ZAWODOWY TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

cron