Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Fantazja pani Napieracz

Dyskusje na temat działań w obronie punktów aptecznych

Moderator: Joozeek

Fantazja pani Napieracz

Postprzez aneta » 17 Sty 2020 21:36

Dzisiaj otrzymałam od znajomego maila rozsyłanego przez panią Marzenę Napieracz-Lubomską . W mailu tym przypisuje sobie wiele rzeczy , których nie jest autorem. Moje zainteresowanie wzbudziło jednak co innego . Pani Napieracz-Lubomska napisała , że wspólnie z posłem Sośnierzem przygotowana została komisja zdrowia w sprawie samorządu zawodowego techników farmaceutycznych. Pierwsze słyszę o takiej komisji. W połowie grudnia ubiegłego roku rozmawiałam z posłem Sośnierzem i nic mi nie wspominał o tym, że była czy miała być jakaś sejmowa komisja zdrowia w sprawie techników, a tym bardziej samorządu zawodowego. Ponieważ posiadam prywatny nr telefoniczny do posła, pozwoliłam sobie zadzwonić i sprawdzić o co chodzi. Po paru próbach w końcu dodzwoniłam się do posła.
Poseł Sośnierz był ogólnie bardzo zdziwiony. Powiedział, że nie przypomina sobie żadnej komisji i o żadną komisję też nie wnioskował. Gdy zapytałam o panią Napieracz to chyba nie bardzo ja kojarzył. Tak więc pani Napieracz wymyśliła całą tę historię jak wiele innych . Dlatego wysyła ją na maile myśląc pewnie , że nikt tego nie sprawdzi. Z całej historii wynikła jednak bardzo pozytywna rzecz. Pan poseł stwierdził, że ostatnio zaniedbywał sprawy techników, ale postara się to zmienić. Jestem umówiona z panem posłem na śląsku. Wspomniałam posłowi o szykowanych przez ministerstwo zmianach i o tym, żeby poparł nasz projekt kształcenia techników wynikający z konstytucji dla nauki ( to o czym pisałam po spotkaniu w ministerstwie zdrowia).
Szanowni Państwo ponieważ pani Napieracz-Lubomska zablokowała mi dostęp do forów i stron które prowadzi, zapytajcie ją dlaczego kłamie .
Aneta Klimczak
wiceprezes ZZTF RP
aneta
 
Posty: 413
Rejestracja: 12 Paź 2009 08:42

Wróć do DYSKUSJA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron