Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Jutro Walne

Dyskusje na temat działań w obronie punktów aptecznych

Moderator: Joozeek

Jutro Walne

Postprzez Paweł » 10 Sty 2020 20:32

W dniu dzisiejszym otrzymałem list informujący mnie że nie jestem już prezesem a nawet członkiem Izby.
W końcu dowiedziałem się co mi się zarzuca.
Są to takie pierdoły że dokładnie potwierdzają to że przyczyny faktyczne leżą gdzie indziej .
Cała ta hucpa jest próbą rozbicia Izby przez panie które zostały farmaceutami i chcą za dostać prawo wykonywania zawodu.
Jest też wątek finansowy który omówię odrębnie, ponieważ wymaga on dyskrecji bo mógłby oczernić Izbę .
Samo pismo chyba zostalo napisane przez panią Marzenę Lubomską Napieracz ktora tytuluje sie prawnikiem jednak nie figuruje w żadnej Izbie Adwokackiej i z tego co się dowiedziałem to prawdopodobnie skończyła tzw administrację .
W każdym bądź razie nie jest to pismo przygotowane przez prawnika.
Przypomnę jeszcze, że na początku istnienia izby zarówno pani Marzena Lubomska jak i pan Patryk Lubomski tytułowali się prawnikami.
Przypomnę też że początkowo siedziba Izby był lokal państwa Lubomskich
Siedziba Izby została zmieniona na Toruń a pan Lubomski zmieniony w zarządzie po tym jak okazało się że ma problemy z oddaniem pieniędzy które zebrał od członków Izby.

Myślałem że mając takie doświadczenia niektórzy członkowie naszej izby trochę się zastanowią czy te opowieści o zbiórkach (dokładnie o co chodzi powiem na zjeździe) to nie jest próba wyrwania kasy.

Panie farmaceutki próbowały doprowadzić do odwołania mnie po cichu w ogóle bez wpuszczania mnie na salę, dlatego obawiam się że całe walne zgromadzenie zakończy się wielką awanturą bowiem będa chcialy dokonać za wszelką cenę przewrotu dlatego
Jeszcze raz zwracam się z prośbą o przyjazd na spotkanie .

Odnośnie samego pisma, panie poinformowały mnie iż zostałem przez zarząd zdjęty z funkcji prezesa . Jak juz pisalem prezesa powołuje i odwołuje Walne. Tak więc zarząd nie może tego zrobić . W pierwotnej wersji statutu faktycznie to zarząd wybiera prezesa ale zostało to zmienione na wniosek sądu właśnie.
Na dzień dzisiejszy to ja figuruję w KRS jak prezes izby.
Kolejnym zarzutem jest jest wykluczenie mnie z członkostwa izby ponieważ nie mam już punktu aptecznego - otóż mam!!! Przedstawię dokumenty na zjeździe.\

Chcę jednak zauważyć, iż nie można pozbawić prezesa członkostwa.
FAktycznie jest tak że nie można wybrać na prezesa osoby która nie jest członkiem Izby, jednak jeżeli już jest wybrany to tylko walne może go usunąć ze stanowiska.
Dlatego ostrzegam
Jeżeli będą próby niewpuszczenia mnie na Walne to zostanie wezwana policja.

Kolejna sprawa.
Do Izby członkowie są przyjmowani uchwałą zarządu.
Posiedzenia zarządu zwołuje prezes lub za jego zgodą wiceprezes
Jak celnie zauważyła pani farmaceutka Koryna Borońska do tej pory nie zostało zwołane jeszcze żadne posiedzenie, nie udzielam też takiej zgody .
Siłą rzeczy więc nikt do tej pory nie został pozbawiony członkostwa w Izbie.

Regulamin walnego zgromadzenia naszej Izby przewiduje, że to prezes rozpoczyna i prowadzi walne zgromadzenie.
Tematem walnego może być tylko to co jest podane w ogłoszeniu, a w ogłoszeniu podano iż przedmiotem walnego mają być zmiany w zarządzie .
Jednak zmiany w zarządzie to nie zmiana prezesa, jest cała masa wyroków, że zmiana prezesa musi być konkretnie podana zawiadomieniu o walnym.

Dlatego w żadnym wypadku nie poddam pod głosowanie wniosku o moje odwołanie zwrócę się jedynie o dokonanie zmian w zarządzie.
Paweł
Administrator
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 Wrz 2009 14:55

Wróć do DYSKUSJA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron