Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Mail do członków naszej izby

Dyskusje na temat działań w obronie punktów aptecznych

Moderator: Joozeek

Mail do członków naszej izby

Postprzez Paweł » 08 Sty 2020 10:59

Ponizej publikuje maila którego wysłałem wczoraj do naszych członków

W ubiegłym tygodniu przez uprzejmość jednego z członków Izby otrzymałem kopię maila w którym rozsyłana jest wiadomość że nie jestem już prezesem Izby ponieważ 11 grudnia 2019 zarząd mnie odwołał.

Można byłoby to potraktować jako dowcip, członków zarządu powołuje i odwołuje walne zgromadzenie a ono będzie dopiero pod koniec tygodnia 11 stycznia 2020 roku.

Poza tym takie zmiany muszą być wysłane do sądu gospodarczego, który po sprawdzeniu prawidłowości wyboru decyduje o wpisaniu zmiany do KRS .

Na chwilę obecną to ja jestem prezesem i mam nadzieję, że nim pozostanę

Pragnę zwrócić uwagę, że nadzwyczajne walne zgromadzenie zostało zwołane z naruszeniem statutu więc nawet gdyby zaaprobowało usunięcie mnie z zarządu to i tak sąd raczej odmówi zmiany wpisu.


Jeszcze do niedawna byłem pewny, że to co się wyprawia to spisek dziewczyn, które studiowały na Ukrainie Farmację i nie dostały prawa wykonywania zawodu .

Chodzi o Korynę Borońską, Elżbietę Trzaskowską oraz Dorotę Pieniachę.

Podejrzewaliśmy, że po prostu sprzedały się Izbie Aptekarskiej i za prawo wykonywania zawodu zgodziły się rozwalić naszą Izbę od środka.

Przecież gdy będą farmaceutami to izba gospodarcza będzie im już niepotrzebna, będą po tamtej stronie.

Jednak okazuje się, że była też prowadzona krecia robota. Istnieje jak się dowiedziałem jakieś forum na, które są zapraszani członkowie naszej Izby i poddawani indoktrynacji .

Wylewane są tam na mnie całe wiadra pomyj i opowiadane jakieś bzdury oczywiście pod moją tam nieobecność, bym nie mógł tych głupot wyprostować .

Dlatego zwracam się z prośbą o jakiekolwiek informacje o co chodzi, jakie miałyby być te zarzuty w stosunku do mnie, bowiem wiem tylko tyle, że mam być odwołany.



W naszej Izbie było już raz nadzwyczajne walne zgromadzenie w 2010 roku wtedy z członkostwa został usunięty Patryk Lubomski obecnie mąż pani Marzeny Napieracz Lubomskiej.

Jednak wtedy sprawa była oczywista, pan Lubomski oddał pieniądze z wpłat członkowskich dopiero po przed sądowym wezwaniu do zapłaty co kosztowało naszą izbę dodatkowe kilkaset złotych na adwokata .

Decyzja była więc oczywista i wszyscy wiedzieli jaki był powód zwołania walnego .

Teraz jest jednak zupełnie inaczej nikt nie wie jaka ma być przyczyna wykluczenia mnie z zarządu a w ostatnim czasie nie zdarzyło się nic co mogłoby być podstawa dla takiego posunięcia.


Mam jeszcze jedną prośbę, gdyby jednak - z czym muszę się liczyć - walne odwołało mnie i sąd nie odrzuciłby uchwały (Nie wiem co tak naprawdę się dzieje ) wówczas będę musiał stworzyć nową organizację i bardzo będzie mi potrzebna wasza pomoc.

Tak naprawdę w dużej części żyje z mojego punktu aptecznego i nie chcę go stracić

A jeżeli wejdzie ustawa o zawodzie farmaceuty to tak się stanie.




Pozdrawiam
Paweł Klimczak
prezes zarządu
tel 695294600
Paweł
Administrator
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 Wrz 2009 14:55

Wróć do DYSKUSJA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron