Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Próba zdradzenia Izby

Dyskusje na temat działań w obronie punktów aptecznych

Moderator: Joozeek

Próba zdradzenia Izby

Postprzez Paweł » 06 Sty 2020 14:23

Wczoraj od jednego z członków naszej Izby dostałem maila który rozsyła pani Marzena Lubomska Napieracz

Dowiedziałem się z niego że nie jestem już prezesem zarządu Izby gospodarczej bowiem zostałem odwołany przez zarząd Izby.

Problem polega na tym, że zarząd nie może usuwać swoich członków a tym bardziej prezesa

są oni bowiem wybierani przez Walne Zgromadzenie Izby i tylko walne zgromadzenie może może ich odwoływać.

Ponadto dowiedziałem się że panie z zarządu nie zwrócą pieniędzy i to był chyba główny powód rozesłania tego maila.

Pieniądze które państwo wpłaciliście nie są pieniędzmi Izby !!!! izba jest tylko ich depozytariuszem , są to państwa pieniądze ich zwrot wam jako właścicielom w żaden

sposób nie może być karany ani jest to oczywiste.

Ja chcę te pieniądze chcę po prostu oddać a państwo zdecydujecie co dalej i nie trzeba na walnym gremialnie decydować co dalej

bo każdy każdy z państwa gdy zajdzie potrzeba będzie mógł je wpłacić na konto.

Nie kryję tego że moim zdaniem pieniądze te są jednym z głównych powodów całego zamieszania dlatego mam co do nich obawy

i chciałbym je po prostu oddać , jednak z maila który otrzymałem widzę że nie będzie to takie proste

Dlatego bardzo proszę wpłyńcie państwo na panią Korynę Borońską by zgodziła się na przelanie pieniędzy.

Z pewnością wielu z was pamięta że sytuację z początkowego okresu funkcjonowania izby gdy pieniądze zbierane przez pana Lubomskiego

faktycznie zostały wpłacone na konto Izby ale dopiero po wysłaniu przed sądownego wezwania do zapłaty.

Więc chyba moje obawy są uzasadnione.

Co do zmiany adresu mailowego pragnę poinformować że adres zarzad@izbapa.pl jest oficjalnym adresem izby bowiem tak uchwaliło walne zgromadzenie

Nie można tego zmienić decyzją zarządu bo walne zgromadzenie jest organem nadrzędnym nad zarządem izby.

Zmiany takiej mogłoby dokonać tylko walne zgromadzenie.

Na zakończenie pragnę zwrócić waszą uwagę na zakulisowość wszystkich tych działań co prawda dzięki przeciekom informacji wiem już że zostałem odwołany

ale jeszcze nie wiem dlaczego.

Jeszcze raz proszę o Państwa o wsparcie, naprawdę udało na się wielokrotnie uratować punkty apteczne

wiecie że działaniem zawsze dla ich dobra .

W tej chwili panie Koryna Borońska, Ela Trzaskowska Dorota Pieniacha są już po ukończeniu kształcenia na Ukrainie farmaceutkami

Od roku mają dyplomy ukończenia studiów farmaceutycznych na uniwersytecie w Charkowie

NIe mogą jednak dostać prawa wykonywania zawodu gdyż blokują to Izby Aptekarskie

Moim zdaniem jesteśmy świadkami swoistego układu w którym w zamian za nostryfikacje rozwalą one Izbę

przez co nikt nie będzie przeciwdziałał wprowadzaniu Ustawy o zawodzie Farmaceuty.

A ustawa ta doprowadzi do konieczności zatrudnienia w punkcie aptecznym farmaceuty i de facto oznacza dla nas smierć ekonimiczną
Paweł
Administrator
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 Wrz 2009 14:55

Wróć do DYSKUSJA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

cron