Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Rejestracja w BDO

Dyskusje na temat działań w obronie punktów aptecznych

Moderator: Joozeek

Rejestracja w BDO

Postprzez aneta » 03 Gru 2019 15:02

Szanowni Państwo od 1stycznia 2020 roku apteki i punkty apteczne muszą być zarejestrowane w BDO. Dlatego też jeżeli jeszcze tego nie dokonaliście proszę o zgłoszenie, aby później nie narazić na konsekwencje karne. Dzwoniłam dziś na infolinię ministerstwa środowiska , niestety nikt nie umiał mi konkretnie odpowiedzieć. W związku z tym skontaktowałam się z firmą odbierającą leki przeterminowane z aptek i punktów aptecznych i tam dowiedziałam się, że jeżeli nie będziemy zarejestrowani w BDO, żadna z firm odbierających leki przeterminowane nie odbierze ich od nas. A niestety chociażbyśmy nie wiem jak się starali zawsze coś się przeterminuje.
Podaję link do formularza rejestrowego ( w przypadku rejestracji) lub aktualizacyjnego dla tych , którzy już mają nadany numer
https://rejestr-bdo.mos.gov.pl/web/wnioski-do-pobrania

Wypełniamy
Dział I – gdzie podajemy siedzibę firmy
następnie zaznaczamy krzyżykami od działu II do XI oraz XIII kratkę nie
oraz podajemy dane osoby wypełniającej zgłoszenie i podpisujemy się

w dziale XII wpisujemy 2 kody odpadów jakie wytwarzamy
180108* Leki cytotoksyczne i cytostatyczne
180109 Leki inne niż wymienione w 18 01 08


zgłoszenie można wysłać do właściwego urzędu marszałkowskiego listem najlepiej poleconym, aby mieć potwierdzenie złożenia wniosku lub elektronicznie podpisując epuapem

https://bdo.mos.gov.pl/kontakt/

pod tym linkiem - znajdziecie państwo adresy urzędów marszałkowskich,
wystarczy najechać na mapie na dane województwo i wyświetli się adres
aneta
 
Posty: 413
Rejestracja: 12 Paź 2009 08:42

Wróć do DYSKUSJA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron