Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

projekt Ustawy o Zawodzie Farmaceuty

Dyskusje na temat działań w obronie punktów aptecznych

Moderator: Joozeek

projekt Ustawy o Zawodzie Farmaceuty

Postprzez aneta » 19 Lis 2019 16:01

Szanowni państwo na stronach RCL-u ukazał się poprawiony projekt wraz z pismem przewodnim do Ustawy o Zawodzie Farmaceuty datowanym na 8 listopada 2019, a więc już po spotkaniu w ministerstwie zdrowia. W projekcie nie ma żadnych zmian dotyczących postulatów techników. Zresztą list przewodni do projektu nawet o nich nie wspomina. Tak więc stało się dokładnie to o czym pisałam zaraz po opuszczeniu spotkania. Wierzycie mi , nie mam żadnych umiejętności przewidywania przyszłości. Po prostu wszystko było wiadome w momencie, w którym ministerstwo odmówiło utrwalania spotkania. Całe to spotkanie było mu potrzebne tylko po to aby móc zakomunikować, ministerstwom zgłaszającym obiekcje, że rozmowy z podmiotami wnoszącymi uwagi zakończyły się sukcesem i nasze wątpliwości zostały rozwiane. Jak możemy wykazać, że nie zostały rozwiane, jeżeli nie mamy nic na potwierdzenie tego faktu. Tak więc etap ministerialny mamy przegrany. W związku z czym biorę się za pisanie listów do posłów. Chciałabym wykazać w nich jak wielkie są braki w dostępie do leków w aptekach i że ta Ustawa tylko ten powstały chaos pogłębi. Dlatego bardzo proszę nawet anonimowo ( jeżeli ktoś się obawia) o przesyłanie na moją pocztę anetaklimczak@zztf.eu wykazów leków, których brakuje w hurtowniach gdy robicie zamówienia .
aneta
 
Posty: 413
Rejestracja: 12 Paź 2009 08:42

Wróć do DYSKUSJA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron