Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

koniec wakacji

Dyskusje na temat działań w obronie punktów aptecznych

Moderator: Joozeek

koniec wakacji

Postprzez Paweł » 31 Sie 2016 08:07

Nasze pociechy z nieukrywaną radościa pakuja plecaki, jest to widomy znak że nieuhronnie zbliza sie konec wakacji,

Pora więc byśmy i my z podobną radością wrócili na standartowe , codzienne tory.

W ostatnich dniach wysłałem do kilku naszych "czynników decyzyjnych" pisma z prosbami o spotkania dotyczące nurtujących nas spraw.

Jedno z tych pism skierowalem do Ministra Jarosława Pinkasa, jak powszechnie wiadomo jiest on odpowiedzialny za sprawy techników farmaceutycznych.

- A sprawa wygaszania kształcenia techników nie przedstawia się najlepiej, Dotychczasowe działąnia w tej sprawie nie przyniosły niestety spodiewanego efektu.

jeżeli pujdzie tak dalej od przyszłego roku zawód technik farmaceutyczny zacznbie znikac z rynku



Jak pamiętamy powodem dla którego postanowiono zlikwidowac zawód był "nadmiar techników na rynku pracy"

Zdaniem ministerstwa zdrowia tabuny techników wystawaly pod urzedami pracy bez szans na zatrudnienie

tworząc patologię którą trzebabyło odgórnie przerwać.



Z moich doświadczeń i informacji wynika iz w - przynajmniej niektórych rejonach - raczej trudno o technikow farmaceutycznych.

Dlatego zwracamn się do wszystkich Was o informacje w tej sprawie

Koniecznie musimy mieć przed spotkaniem odpowiednią argumentację
Paweł
Administrator
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 Wrz 2009 14:55

Re: koniec wakacji

Postprzez Paweł » 02 Wrz 2016 09:26

bardzo przepraszam że wysłałem pusty post
Mialemm dziwą awarie internetu
- okazało się że został mi zmieniony adres IP ( mimo że płace za stały adres)
A adres który dostałem był umieszczoony na wszystkich mozliwych listach banów

Dzięki temu dowiedzialem się ze nasze forum równeiż korzysta z listy banow

Twój adres IP 176.101.128.10 został zablokowany, ponieważ znajduje się na liście banów. Kliknijhttp://www.spamhaus.org/query/bl ... 101.128.10, aby zobaczyć szczegóły.


całe życie człowiek się uczy ;-)
Na szzcęście ( mam nadzieje ) ten etap nauki już za mną .
Paweł
Administrator
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 Wrz 2009 14:55


Wróć do DYSKUSJA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości

cron