Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Zadanie własne gmin

Dyskusje na temat działań w obronie punktów aptecznych

Moderator: Joozeek

Zadanie własne gmin

Postprzez Paweł » 13 Sty 2016 10:39

W wybranych aptekach w Białymstoku dostępne są pojemniki, w których można zostawić przeterminowane leki. Do listy aptek zaangażowanych w miejską akcję mogą zostać dopisane kolejne, jeśli tylko zgłoszą chęć udziału.

Jak podaje portal wrotapodlasia.pl, specjalne pojemniki na przeterminowane leki znajdują się w trzydziestu aptekach, biorących w miejskiej akcji. Od września do grudnia 2015 r. zebrano ok. 3,4 tony leków, których termin przydatności już minął.

Do listy aptek zaangażowanych w miejską akcję mogą zostać dopisane kolejne, jeśli tylko zgłoszą chęć udziału. Przedstawiciele punktów aptecznych zainteresowanych udziałem w akcji mogą skontaktować się z Departamentem Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Białymstoku.

Urząd Miejski w Białymstoku organizuje to przedsięwzięcie od 2008 r. W tym czasie zebrano ponad 35 ton przeterminowanych leków.


przypominam iż odbiór od ludności leków do utylizacji to zadanie własne gmin i to one mają zapewnic odpowiednie pojemniki i zapłacić za utylizację
Paweł
Administrator
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 Wrz 2009 14:55

Re: Zadanie własne gmin

Postprzez halina » 14 Sty 2016 10:30

U mnie jest pojemnik, który zakupiła gmina .Raz w miesiącu jest opróżniany. :P
halina
 
Posty: 719
Rejestracja: 22 Wrz 2009 16:34

Re: Zadanie własne gmin

Postprzez melisana » 14 Sty 2016 21:52

u mnie jest taki samo ,byli chętni żebym to ja sponsorowało kupno pojemnika ale nic z tego .
melisana
 
Posty: 41
Rejestracja: 04 Lis 2009 10:16


Wróć do DYSKUSJA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

cron