Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Jak odszukać ?

Dyskusje na temat działań w obronie punktów aptecznych

Moderator: Joozeek

Jak odszukać ?

Postprzez alicja.k » 05 Mar 2015 17:23

Witam.
Proszę o podpowiedź , jak odszukać receptę ( dzień realizacji) , znając pesel pacjenta ( Kamsoft).
Czy w ogóle jest to możliwe?
:oops:
Pozdrawiam serdecznie.
alicja.k
 
Posty: 80
Rejestracja: 08 Mar 2012 17:20

Re: Jak odszukać ?

Postprzez EwaBo » 05 Mar 2015 21:12

to dość proste: piszę z pamięci bo w domu nie mam kamsoftu w związku z czym proszę o wyrozumiałość

kontrola-->kontrola sprzedaży-->przeglądanie sprzedaży-->(zakładka) dodatkowe 2 (CTRL+3)--> wpisujesz nr pesel (chyba ostatnia rubryka po prawej stronie) -->określasz datę w polu okres zestawienia (na samym dole)--> klikasz ok i masz zestawienie wszystkich (jeśli określisz przedział czasowy) lub jednej recepty z danego dnia.
.
Oczywiście chcąc odnaleźć sprzedaż (nr recepty) a nie znając dokładniej daty musisz wybrać przedział czasowy (o czym już wspominałem). Jeśli wybierzesz okres pół roku bo np nie pamiętasz dokładnie a dany pacjent był w tym okresie kilka razy, Kamsoft pokaże zestawienie wszystkich transakcji dla tego pacjenta w wybranym przez Ciebie okresie.
EwaBo
 
Posty: 48
Rejestracja: 26 Paź 2009 12:44

Re: Jak odszukać ?

Postprzez alicja.k » 07 Mar 2015 08:27

Witam.
Bardzo dziękuję - EWA :) za szczegółową informację.
Już zastosowałam i działa.
Pozdrawiam serdecznie.
Miłej soboty i niedzieli.
alicja.k
 
Posty: 80
Rejestracja: 08 Mar 2012 17:20


Wróć do DYSKUSJA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

cron