Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Gafy Magistrów Farmacji...

Dyskusje na temat działań w obronie punktów aptecznych

Moderator: Joozeek

Re: Gafy Magistrów Farmacji...

Postprzez Sonia » 19 Lis 2009 22:23

Widzę, że temat się rozwinął, ale chyba niekoniecznie w kierunku, jaki istniał w zamyśle autora. Polecam spojrzeć na pierwszy post. Rzeczywiście tytuł może sugerować co innego. To już drugi temat, w którym wypowiada się pan Adam (oczywiście swoim moralizatorsko-destrukcyjnym stylem) a każdy stawia sobie za punkt honoru "nawrócenie" go. Moim zdaniem jedynym racjonalnym wyjściem będzie po prostu zwykła ignorancja. Jeżeli pan Adam ma taką potrzebę, a niech sobie pisze. Czy któremuś umniejszy to godność i własną wartość? Z pewnością nie. Pana Adama zostawmy. Z doświadczenia wiem, że zwykle tacy ludzie sami odpuszczają, gdy zabraknie im interlokutorów.
Sonia
 
Posty: 110
Rejestracja: 16 Paź 2009 20:20

Re: Gafy Magistrów Farmacji...

Postprzez Joozeek » 19 Lis 2009 22:39

...cierpliwie się sonia przyglądamy... :D jezeli treści będą nadal tego typu zamknę temat!
...a miało być o gafach...

Pozdrawiam
Przed użyciem zapoznaj się z tematami i FAQ bądź skonsultuj się z moderatorem lub administratorem, gdyż niewłaściwie zamieszczanie/pisanie/tytułowanie postów grozi dezinformacją i zamieszaniem oraz trwałym zniechęceniem do czytania...

Główny "Zadymiarz" na forum - informatyk - ... etc
Kontestuję zastaną rzeczywistość,piętnuję głupotę i głupców !!!

Image
"odi profanum vulgus et arceo !"

Etym. - z Horacego (Pieśni, 3, 1, 1).
Joozeek
 
Posty: 2849
Rejestracja: 30 Paź 2009 18:32

Re: Gafy Magistrów Farmacji...

Postprzez elunia » 19 Lis 2009 23:40

Proponuję wycofać się całkowicie z tego tematu ! Do niczego konstruktywnego nie prowadzi, wręcz przeciwnie. Nie będę tu więcej zaglądać !
elunia
 
Posty: 88
Rejestracja: 23 Paź 2009 21:32

Re: Gafy Magistrów Farmacji...

Postprzez adam1004a » 20 Lis 2009 08:28

tak czyli doszlismy do wniosku - w aptece nie jest potrzebny mgr farm wystarczy zwykly technik...( Ta wypowiedż została skasowana przez moderatora !)
Ostatnio edytowany przez Joozeek, 20 Lis 2009 10:09, edytowano w sumie 1 raz
adam1004a
 
Posty: 3
Rejestracja: 18 Lis 2009 10:11

Re: Gafy Magistrów Farmacji...

Postprzez Kinga » 20 Lis 2009 09:08

pracuję aktywnie z klinicystami na oddzialach szpitalnych biorąc (ograniczony do konkretnych sytuacji klinicznych, to fakt) udzial w podejmowaniu decyzji terapeutycznych. jestem mgr farm, pracuje w Polsce, w polskich szpitalach, nie jestem przedstawicielem handlowym, ani nie pracuje w aptece szpitalnej..

widze, ze swiadomosc możliwości naszego zawodu masz bardzo ograniczoną- mam więc solidne podstawy sądzić, że specyfiki zawodu technika farm tez.
Kinga
 
Posty: 36
Rejestracja: 03 Lis 2009 10:58

Re: Gafy Magistrów Farmacji...

Postprzez henia » 20 Lis 2009 09:21

proszę także o wycofanie tego tematu nie możemy w tym temacie doprowadzać do tego aby ktoś anonimowy tak się o nas wypowiadał,pisząc swój poprzedni post myślałam naiwna że coś dotrze do tego pana ale skoro nie to zamknijmy ten temat gdyż miał on do czego innego służyć
henia
 
Posty: 68
Rejestracja: 28 Wrz 2009 13:04

Re: Gafy Magistrów Farmacji...

Postprzez Joozeek » 20 Lis 2009 10:06

...jeszcze jeden dzień i jeśli nic się nie zmieni zamykam temat a adam1004a otrzymuje BAN-a na 7 dni za pisanie nie na temat i obrażanie innych uzytkowników Forum oraz za zignorowanie ostrzeżenia nałożonego wczoraj...
Prosze piszcie na temat ! Napisałem że to nie walka z magistrami tylko pokazywanie im ich błędów ...których na liście i w konstruowaniu prawa farmaceytycznego jest sporo.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez Joozeek, 20 Lis 2009 11:49, edytowano w sumie 1 raz
Przed użyciem zapoznaj się z tematami i FAQ bądź skonsultuj się z moderatorem lub administratorem, gdyż niewłaściwie zamieszczanie/pisanie/tytułowanie postów grozi dezinformacją i zamieszaniem oraz trwałym zniechęceniem do czytania...

Główny "Zadymiarz" na forum - informatyk - ... etc
Kontestuję zastaną rzeczywistość,piętnuję głupotę i głupców !!!

Image
"odi profanum vulgus et arceo !"

Etym. - z Horacego (Pieśni, 3, 1, 1).
Joozeek
 
Posty: 2849
Rejestracja: 30 Paź 2009 18:32

Poprzednia

Wróć do DYSKUSJA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron