Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Kontakt

Dyskusje na temat działań w obronie punktów aptecznych

Moderator: Joozeek

Re: Kontakt

Postprzez Zofia Wasag » 03 Lis 2009 23:06

Punkt apteczny w Osobnicy
tel 013 4427285
wasagm@gmail.com
Zofia Wasag
 

Re: Kontakt

Postprzez tombrider » 04 Lis 2009 20:53

tombrider78@op.pl
Punkt Apteczny w Niewiadowie
505-147-818
lub 44 719-22-86
dzięki
Ostatnio edytowany przez tombrider, 04 Lis 2009 20:55, edytowano w sumie 1 raz
tombrider
 
Posty: 6
Rejestracja: 28 Paź 2009 16:08

Re: Kontakt

Postprzez aura » 06 Lis 2009 09:30

Czy to prawda ,że od nowego roku mają zniknąć z PA suplementy diety ?!
aura
 

Re: Kontakt

Postprzez Punkt Apteczny Aura Czarże ul.Chełmińska 35 , 86-070 Dabrowa Chełminska » 06 Lis 2009 09:36

Punkt Apteczny Aura Czarże ul.Chełmińska 35 , 86-070 Dabrowa Chełminska
 

Re: Kontakt

Postprzez aura » 06 Lis 2009 09:41

Punkt Apteczny Aura Czarże ul.Chełmińska 35 , 86-070 Dabrowa Chełminska napisał(a):punkt.aura@neostrada.pl

tel-600-288-207 ,52-360-22-44
aura
 

Re: Kontakt

Postprzez sebastian » 06 Lis 2009 09:47

aura napisał(a):Czy to prawda ,że od nowego roku mają zniknąć z PA suplementy diety ?!

a kto ich tam wie co wymyślą te oszołomy....
sebastian
 
Posty: 64
Rejestracja: 27 Paź 2009 15:45

Re: Kontakt

Postprzez aura » 06 Lis 2009 12:46

sebastian napisał(a):
aura napisał(a):Czy to prawda ,że od nowego roku mają zniknąć z PA suplementy diety ?!

a kto ich tam wie co wymyślą te oszołomy....

Przecież to nas zupełnie rozłoży
aura
 

Re: Kontakt

Postprzez asentra » 06 Lis 2009 13:06

cobresca napisał(a):Nie rozumiem dlaczego z nami sie w ten sposób postepuje.rozporzadzenie weszło w życie 11 wrzesnia a ja sie o tym dowiaduję dzisiaj.co dzień wchodze na strone izby aptekarskiej i niczego takiego nie znalazłam,I co sie dzieje ze stroną zztf????????????? Co robią Panowie Żyro i Pardej, co na to Pani Gniadek?Ja nie jestem jasnowidzem i nie mam zielonego pojecia gdzie jeszcze powinnam szukac nowych wiadomości na temat PA..JESTEM POTWORNIE ZŁA NA CAŁE TO ZAMIESZANIE,NIKT NIC NIE WIE?????????...,,czekam tylko jak przyjdzie nadzór i zamknie mi punkt bo wiadomosci z ministerstwa dochodza z miesiecznym opóznieniem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Co robią Panowie Żyro i Pardej?
Już odpowiadam!
Siedzą po nocach zagłębiając się w prawo, analizują, piszą pisma do Ministerstwa, biorą udział w konsultacjach społecznych kosztem własnego czasu, i działają tylko we dwóch. Na 600 wysyłanych maili do członków ZZTF dostają 10 odpowiedzi, wszyscy chętni do współpracy są przez pierwsze 10 minut rozmowy, Składki członkowskie opłaca regularnie 20 osób z 1300 członków - nie stać ich dlatego na zatrudnienie prawnika, więc sami ślęczą po nocach, zaniedbując własne obowiązki rodzinne!
Wystarczy czasami odwiedzić stronę Ministerstwa Zdrowia, albo wpisać w wyszukiwarkę www hasło "związek zawodowy techników farmaceutycznych" i wejść na tymczasową stronę internetową.
Panowie Żyro i Pardej nie są w stanie wykonać kilkaset telefonów, żeby każdemu osobiście mówić co robią i co się dzieje.
Szanowna Pani, wystarczy tylko trochę chcieć żeby znaleźć to co nas interesuje. I nie mieć pretensji do wszystkich na około, a nie do samej siebie.
Pozdrawiam
asentra
 
Posty: 74
Rejestracja: 13 Paź 2009 22:10
Miejscowość: Łódź

Re: Kontakt

Postprzez cobresca » 07 Lis 2009 18:06

Proponuję wpisać w wyszukiwarkę to co Pani proponuje i sprawdzić co wyjdzie oraz spojrzeć na datę!!!!!!!! postu .W tamtym czasie niestety ja głąb technik farmaceutyczny pracujący po 10 godzin i dojeżdzający w jedna stronę do punktu godzinę i 20 minut niestety nie znalazłam ŻADNYCH powtarzam ŻADNYCH INFORMACJI na temat mnie interesujący.Być moze gdyby strona zztf była aktualizowana (od maja nie była) nie było by we mnie tyle złości .I bardzo proszę na mnie nie krzyczeć. ;)
cobresca
 
Posty: 338
Rejestracja: 26 Wrz 2009 15:32

Re: Kontakt

Postprzez KORYNA » 07 Lis 2009 21:03

sama od pewnego czasu wspólpracuję i mam kontakt ze sztabem ZZTF i zapewniam ,że panowie dużo robią dla nas wszystkich.Podczas mojej ostatniej wizyty w ministerstwie /wraz z Mariola i Pawłem /prezesem//dowiedziałam się,że pan PARDEJjest osobą znaną w ministerstwie , co oznacza że rozmawia z nimi/m.in. o szkoleniu techników.Pozdrawiam
KORYNA
 
Posty: 520
Rejestracja: 27 Wrz 2009 16:23

PoprzedniaNastępna

Wróć do DYSKUSJA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron