Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Sprawy Bieżące

TEMATY ZWIĄZKU ZAWODOWEGO TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Sprawy Bieżące

Postprzez Joozeek » 16 Kwi 2010 21:13

Technicy wybrali swoje władze

Data publikacji: 2010-04-13

Dominik Żyro został wybrany prezesem zarządu głównego Związku Zawodowego Techników Farmaceutycznych RP. Uzupełniające wybory władz tej organizacji odbyły się w Łodzi 11 kwietnia 2010 roku.
Aktualny prezes dotychczas zajmował stanowisko wiceprezesa. Od października ubiegłego roku faktycznie kierował działaniami związku, po tym gdy jego ówczesny szef – Dominik Pardej – wycofał się z prac w ZZTF RP.

Oprócz nowego prezesa, w tajnym głosowaniu wybrano także innych członków zarządu głównego. Stanowiska wiceprezesów zajęły: Jadwiga Cackowska-Lisik i Aneta Klimczak.

Członkami zarządu wybrano: Dorotę Wosztyl, Agatę Link i Longinę Durys.
Przed użyciem zapoznaj się z tematami i FAQ bądź skonsultuj się z moderatorem lub administratorem, gdyż niewłaściwie zamieszczanie/pisanie/tytułowanie postów grozi dezinformacją i zamieszaniem oraz trwałym zniechęceniem do czytania...

Główny "Zadymiarz" na forum - informatyk - ... etc
Kontestuję zastaną rzeczywistość,piętnuję głupotę i głupców !!!

Image
"odi profanum vulgus et arceo !"

Etym. - z Horacego (Pieśni, 3, 1, 1).
Joozeek
 
Posty: 2849
Rejestracja: 30 Paź 2009 18:32

Re: Sprawy Bieżące

Postprzez halina » 21 Sty 2011 15:41

Czy ktoś ma informację odnośnie ZZTF,czy przyłączyliśmy się do OPZZ? O ile wiem to takie miały być zamiary kierownictwa ZZTF.
halina
 
Posty: 719
Rejestracja: 22 Wrz 2009 16:34

Re: Sprawy Bieżące

Postprzez lawenda » 25 Sty 2011 16:11

http://www.farmacjapraktyczna.pl/art/ml ... zego-stazu

Jak dla mnie staz dla technika wcale nie jest długi. Osobiście przyjmujac kiedys tyechnika do pracy napewno bym zwrocila uwage na dlugość stażu.
Przepraszam, ale czytałam ten artykuł troszke z niesmakiem. Nie przesadzajcie przyszli technicy farmaceutyczni. Ja rownież stałam za grosze przez dwa lata, ale to czego się nauczyłam , to moje i za to jestem wdzięczna bardzo swoim kolegom magistrom. Chciałam wiedziec duzo. Tylko wtedy gdy ja miałam staż to nie stałam tylko przy okienku , ale robiłam wszystko, naweet sprzątałam.
Suchałam, podpatrywałam, pytałam sie .
Trzeba miec w sobie troszke pokory kolezanki i koledzy.
Dlatego wcale nie popieram skrócenia stażu.
lawenda
 
Posty: 84
Rejestracja: 26 Paź 2009 08:30

Re: Sprawy Bieżące

Postprzez beata » 25 Sty 2011 21:09

lawenda napisał(a):http://www.farmacjapraktyczna.pl/art/mlodzi-technicy-chca-krotszego-stazu

Jak dla mnie staz dla technika wcale nie jest długi. Osobiście przyjmujac kiedys tyechnika do pracy napewno bym zwrocila uwage na dlugość stażu.
Przepraszam, ale czytałam ten artykuł troszke z niesmakiem. Nie przesadzajcie przyszli technicy farmaceutyczni. Ja rownież stałam za grosze przez dwa lata, ale to czego się nauczyłam , to moje i za to jestem wdzięczna bardzo swoim kolegom magistrom. Chciałam wiedziec duzo. Tylko wtedy gdy ja miałam staż to nie stałam tylko przy okienku , ale robiłam wszystko, naweet sprzątałam.
Suchałam, podpatrywałam, pytałam sie .
Trzeba miec w sobie troszke pokory kolezanki i koledzy.
Dlatego wcale nie popieram skrócenia stażu.

Popieram............Temat stażu był przerabiany na innym forum,ale odnosząc się do tego artykułu również jestem zniesmaczona jego treścią.W kilka miesięcy można poprawnie pościerac pólki w magazynach i rozłożyc towar.Ja również pracowałam za grosze ,na róznych stanowiskach od technika ,poprzez księgową do sprzątaczki.Jestem bardzo zadowolona,w życiu wszystko się przydaje.Po przepracowaniu 23 lat w zawodzie można by rzec że wie się wszystko ,ale tak nie jest ,wie się dużo.......każdego dnia stając za pierwszym stołem jest inaczej i każdy dzień pracy jest inny od poprzedniego....ja tak podchodzę do tego zawodu ...zawsze jestem maksymalnie skupiona nawet jak mam gorszy dzień......i proszę Boga aby nie popaśc w rutynę......i prawda jest taka że uczymy się tego zawodu aż do emerytury......jak ją oczywiście dostaniemy :lol: :lol: :lol: bo sie nie zanosi.
Tak też młodzi adepci tego zawodu .......najpierw praca potem płaca....... ;)
Ostatnio edytowany przez beata, 25 Sty 2011 21:13, edytowano w sumie 1 raz
beata
 
Posty: 490
Rejestracja: 28 Wrz 2009 20:26

Re: Sprawy Bieżące

Postprzez lawenda » 26 Sty 2011 08:41

Ten artykuł wyczytałam w Farmacji Praktycznej.
W jakim świetle on nas postawił?
Śmiech na sali.
To co jest tam napisane to napewno wniczym nam nie pomoże, wrecz przeciwnie.
Ktoś wykorzystał nasze forum?
Poza tym proponuje skończyc z tematem zarobków , stazy itp. Są ważniejsze sprawy.
TOTALNA KOMPROMITACJA "MŁODZI TECHNICY CHCĄ KRÓTSZEGO STAŻU"
:lol:
lawenda
 
Posty: 84
Rejestracja: 26 Paź 2009 08:30

Re: Sprawy Bieżące

Postprzez Aleksandra » 26 Sty 2011 08:49

Aleksandra
 
Posty: 1177
Rejestracja: 30 Wrz 2009 14:36


Wróć do ZWIĄZEK ZAWODOWY TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron