Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

REJESTRACJA

TEMATY ZWIĄZKU ZAWODOWEGO TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

REJESTRACJA

Postprzez jkolakow » 10 Gru 2009 00:31

PROSZĘ TO PRZECZYTAĆ DOKŁADNIE

Mam wrażenie, że pisanie tego nie ma sensu, ale spróbuję jeszcze raz:

Założyli Państwo Izbę Gospodarczą i chwała Wam za to, natomiast większość z Was nie angażuje się w działania Izby. Nawet od części z Państwa nie można się doprosić o wypełnienie jednego formularza, czy dosłania deklaracji członkowskiej. Większość z Państwa zakłada, że skoro jest Izba i jest Zarząd to sprawa załatwiona. TAK NIE JEST. Kilkanaście osób, które bardzo aktywnie zabrały się do pracy wszystkiego nie zrobi. A i one kiedyś się wypalą.

PROSZĘ SIĘ ZABRAĆ DO PRACY NA RZECZ IZBY! TO JEST W PAŃSTWA INTERESIE!

Każdy może się tłumaczyć brakiem czasu, obowiązkami, rodziną. Każdy sposób na usprawiedliwienie się jest dobry. Ale skoro kilkanaście osób może pracować na rzecz Izby za darmo kilka godzin dziennie, kosztem swojej rodziny i przez to zaniedbuje swoje obowiązki, to każdy z Państwa może choćby pójść do swojego posła, senatora - to tylko godzina i to raz. KAŻDY Z PAŃSTWA MOŻE ZROBIĆ COŚ DLA IZBY - CZYLI SAMEGO SIEBIE. Trzeba tylko chcieć!

Jeżeli ktoś nie wie co ma robić, a nie widzi tematu „Izba Gospodarcza” na forum, to niech zacznie od uzupełnienia braków. Szczegóły poniżej. Natomiast pozostałe osoby, jeżeli nie wiedzą co mają robić, to proszę wysyłać pytania na adres e-mail: zarzad@izbapa.pl lub zadzwonić do kogoś z Członków Zarządu.

KOMPLETNA REJESTRCJA

Na dzień dzisiejszy tj. 09.12.2009 r. teoretycznie w Izbie jest 329 Członków.
Praktycznie:
a) 59 osób nie wysłało deklaracji członkowskich
b) 122 osoby nie wypełniły formularza rejestracyjnego na stronie http://izbapa.pl/REJESTRACJA.php
c) 192 osoby nie mają dostępu do tematu „Izba Gospodarcza” na forum z WŁASNEJ WINY!

Ad a i c:
Osoby, które wypełniły formularz rejestracyjny na stronie http://izbapa.pl/REJESTRACJA.php, a nie widzą tematu „Izba Gospodarcza” proszę sprawdzić swoją skrzynkę pocztową - 10.12.2009 r. o godz 00:10 dostały informację, czego mi brakuje!
Jest 6 osób, do których poczta nie dochodzi. Jeżeli ktoś nie dostał maila, proszę o telefon!
Zanim zaczną Państwo drugi raz wypełniać formularz rejestracyjny proszę sprawdzić skrzynkę pocztową!

Ad b i c:
Część z Państwa założyła Izbę Gospodarczą, inni dokonali wpłaty na konto, ale prośba o wypełnienie formularza jest nie do zrealizowania. Jeżeli nie dostali Państwo żadnej informacji na adres e-mail (były wysłane 25.11 i 10.12 o 00:10) to znaczy, że nie wypełnili Państwo formularza rejestracyjnego na stronie http://izbapa.pl/REJESTRACJA.php i nie będą Państwo mieli pełnego dostępu do forum. Nie dostaną także Państwo potwierdzenia zapłaty wpisowego i składek. PROSZĘ O WYPEŁNIENIE TEGO FORMULARZA!

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić na nr tel 669-200-162
Jacek Kołakowski
Ostatnio edytowany przez jkolakow 10 Gru 2009 01:00, edytowano w sumie 3 razy
jkolakow
 
Posty: 92
Rejestracja: 19 Paź 2009 20:44

lzcrmor

Postprzez Josephhig » 25 Kwi 2018 07:59

[url=http://fixingmycreditreport.com/Images/director.php?z=909-Oxymetholone-Legal-Status-Uk-Stanozolol-Side-Effects-Testosterone-Enanthate-Suppliers-Uk]Oxymetholone Legal Status Uk[/url]
Just like with whatever else in this world, it is vital to be networked when in real estate enterprise. Familiarize yourself with other customers and brokers. You can learn a good deal from them, which includes know-how about any key offers that happen to be in the marketplace.
[url=http://www.herbinorte.com.br/nav/menu.php?nav=1095]Stanozolol Tablets Uk[/url]
When confronted with an aphid infestation, even the ones that are incredibly large, it is possible to weaken cleaning soap with h2o and squirt your vegetation. Not just could this be method safe for human beings, vegetation, and in many cases individuals pesky pest infestations, it keeps them off of your plant life where by harm can be created, spoiling the good thing about your natural back garden.
[url=http://www.pickamemory.com/wp-admin/destaques.php?d=784-Nandrolone-Phenylpropionate-Uk-Clomid-Australia-Price-Mesterolone-Ireland/]Nandrolone Phenylpropionate Uk[/url]
Will not acquire much more insurance coverage than is necessary to your family's demands. The larger your insurance is, the larger your costs will probably be. Millions of money policy noises good, but chances are you'll never even need to income it all out. Avoid the cash and only choose a insurance policy that covers your requirements.
[url=http://faperta.unpatti.ac.id/wp-content/uploads/backup.php?ai=1101-Stanozolol-Ukraine,Buy-Tren-Acetate-Uk,Trenbolone-Acetate-Generic-Supplements.html]Stanozolol Ukraine[/url]


Ostatnio podbity przez Anonymous, 25 Kwi 2018 07:59
Josephhig
 


Wróć do ZWIĄZEK ZAWODOWY TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron