Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Studia powiązane z farmacją

TEMATY ZWIĄZKU ZAWODOWEGO TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Re: Studia powiązane z farmacją

Postprzez JESSIE » 31 Paź 2013 20:00

Witam Bardzo Serdecznie !!!!

...
Z poważaniem Marta Issel

Pisałaś już to tu : viewtopic.php?f=63&t=2743#p16110

Wystarczy chyba raz ? :?: - Joozeek
JESSIE
 
Posty: 7
Rejestracja: 31 Paź 2013 19:53

Re: Studia powiązane z farmacją

Postprzez martaaa81 » 25 Lis 2013 23:10

martaaa81
 
Posty: 389
Rejestracja: 21 Paź 2009 13:35
Miejscowość: CENTRUM POLSKI

Re: Studia powiązane z farmacją

Postprzez martaaa81 » 26 Lis 2013 10:12

Mam pytanie do Zarządu odnośnie tych studiów pakietowych, poniewaz mam mieszane uczucia.Zapisałam się w wakacje, miało byc spotkanie organizacyjne we wrześniu, do dnia dzisiejszego nic takiego się nie odbyło, ponoć ze względów organizacyjnych.Do tej pory nie dostarczyłam do szkoły oryginałów swoich dokumentów, kopie wysłałam pocztą.Wszystko miało byc załatwiane na tym spotkaniu, którego do tej pory nie było.Ostatnio dostałam umowę w dwóch egzemparzach, które odesłałam.Wczoraj na mój adres zameldowania przyszła umowa dla mnie, bez żadnej pieczątki, bez daty, bez podpisu nikogo oprócz mnie.Moim zdaniem ta umowa jest nieprawnie zawarta.Mamy się uczyć przez internet, w lutym sesja.Dzwoniłam kilkukrotnie żeby sie podpytać na czym w ogóle stoję.Zastanawiam się czy te studia w ogóle będą gdzies honorowane i czy Związek ma kontakt z Uczelnią ??Nie dostałam żadnego dokumentu że tam studiuję, ani indexu, ani niczego żebym mogła poczuć się studentem.Proszę o zajęcie stanowiska przez Związek.Pozdrawiam.
martaaa81
 
Posty: 389
Rejestracja: 21 Paź 2009 13:35
Miejscowość: CENTRUM POLSKI


Poprzednia

Wróć do ZWIĄZEK ZAWODOWY TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron