Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Staż technika farmaceutycz. z urzędu na innym stanowisku

TEMATY ZWIĄZKU ZAWODOWEGO TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Staż technika farmaceutycz. z urzędu na innym stanowisku

Postprzez dorka00720 » 27 Sie 2012 14:25

Witam mam pytanko . Odbyłam 5 miesięcy stażu z urzędu na stanowsku technika Farmacutycznego . Pracodawca chcąc ponownie wziąc mnie na staż musiał wypełnić wniosek na inne stanowsko - pomocy aptecznej , gdyż nie mozna brać tego samego pracownika na te same stanowsko po raz drugi. Zapewnił mnie ze staż bedzie mi sie liczył jako technik farmacji i że po zakończeniu stażu wyda mi zaświadczenie o odbyciu stazu jako technik farmaceutyczny . Chciałabym się dowiedzieć czy takie zaświadczenie bedzie ważne ? Czy bedzie mi się to liczyć do stażu pracy jako technik ? Bardzo proszę o poradę gdyż boję się czy napewno będzie mi się to liczyć do stażu
dorka00720
 
Posty: 1
Rejestracja: 27 Sie 2012 14:15

Re: Staż technika farmaceutycznego z urzędu na innym stanows

Postprzez quabain » 27 Sie 2012 16:27

Logicznie, jeżeli będziesz zatrudniona jako pomoc apteczna (czytaj: pani sprzątająca), nie będzie wliczał Ci się okres wykonywania pracy na tym stanowisku do 2-letniego stażu Technika farmaceutycznego. Chyba, że się mylę?

To co teraz dzieje się w aptekach to tragikomedia.
Czy naprawdę to taki zaszczyt pracować jako Technik na umowę o staż z PUP lub za najniższą krajową?
quabain
 
Posty: 30
Rejestracja: 10 Cze 2011 22:00

Re: Staż technika farmaceutycznego z urzędu na innym stanows

Postprzez beata » 28 Sie 2012 10:33

quabain napisał(a):Logicznie, jeżeli będziesz zatrudniona jako pomoc apteczna (czytaj: pani sprzątająca), nie będzie wliczał Ci się okres wykonywania pracy na tym stanowisku do 2-letniego stażu Technika farmaceutycznego. Chyba, że się mylę?

To co teraz dzieje się w aptekach to tragikomedia.
Czy naprawdę to taki zaszczyt pracować jako Technik na umowę o staż z PUP lub za najniższą krajową?

TRAGIKOMEDIA - no a na co liczy technik po tych szkółkach niedzielnych -to jest forma kursu ,,zbierania czereśni,, nic więcej .Po raz kolejny temat ,nic nie umie i do niczego się nie nadaje,nawet nie wiem czy potrafi sprzątać .Nie dziwie się niczemu .Ogłoszenia o prace są typu;...przyjmę do pracy technika farmaceutycznego z wyższym wykształceniem ( może nie chce pisać z ,maturą :lol: :lol: bo i tacy się zdarzają ).....
No ,a o zaszczytach mowy nie ma ....zawód zszedł na psy ...a właściwie na kundle :lol: :lol: :lol: (chociaż to wdzięczny piesek ale bez rodowodu i każdy może zasadzić mu przysłowiowego kopa :( )
Nie ma i nie będzie pracy dla technika ,trzeba się z tym pogodzić i najlepiej zmienić zawód.
beata
 
Posty: 490
Rejestracja: 28 Wrz 2009 20:26

Re: Staż technika farmaceutycznego z urzędu na innym stanows

Postprzez punktaptecznylesno » 28 Sie 2012 10:50

może izawód technika zszedł na psy ale pewne jest ze technik technikowi nie zawsze jest rowny.CORKA JEST PO DZIENNYM STUDIUM PRACUJE W APTECE ZA 2000 PLUS MALE OK 100ZL PREMIE WŁASCICIELE MAGISTRY BARDZO LUDZCCY I ZADOWOLENI Z JEJ PRACY PACJENCI TEZ JESLI TROCHE JEJ NIE BYLO TO ZARAZ PACJENCI DOPYTYWALI SIE OTE MŁODA P.MAGISTER.JESLI POTRZEBUJE WOLNE CZY NA ZAKUPY TO USTAWIAJA TAK BY MOGŁA MIEC WOLNE.ONA TEZ W MIARE POTRZEBY ZASTAPI GDY IM COS WYPADNIE.DO TEGO PACJENCI NP NA GWIAZDKE CZY WIELKANOC PRZYNOSZA JEJ GOTOWE POTRAWY I CIASTA BO PRZECIEZ ONA NIE MA KIEDY ZROBIC IZNAM JESZCZE TROCHE TAKICH APTEK ALE JUZ ZAJETYCH. :D :D :D :D :D
punktaptecznylesno
 
Posty: 332
Rejestracja: 05 Lis 2009 14:56

Re: Staż technika farmaceutycznego z urzędu na innym stanows

Postprzez quabain » 28 Sie 2012 15:33

punktaptecznylesno napisał(a):PRACUJE W APTECE ZA 2000 PLUS MALE OK 100ZL PREMIE


Chciałbym tyle zarabiać w Poznaniu...
Ale to nierealne, więc zabrałem fartuch do domu...
I nie pracuję już w aptece :lol:
quabain
 
Posty: 30
Rejestracja: 10 Cze 2011 22:00


Wróć do ZWIĄZEK ZAWODOWY TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

cron