Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

technik nie może sprzedac tbl Aescin

TEMATY ZWIĄZKU ZAWODOWEGO TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Re: technik nie może sprzedac tbl Aescin

Postprzez madzia » 25 Cze 2012 08:15

Nie należy w tym miejscu roztrząsać sytuacji kierownika czy mojej , bo to nie jest kwestia dobrego samopoczucia tylko prawa .Forum te jest poświęcone technikom ich problemom i szczerze powiem opowiadania o biednym kierowniku który nadstawia głowę za mnie są tu nie na miejscu , tym bardziej że nikt nie nakłania go do łamania prawa farmaceutycznego . Problem jest szerszy , jeśli technik nie może wykonywać pewnych czynności pod obecność mgr w aptece chociaż czynności ta mieści się w granicach jego uprawnień to tym bardziej utrwala się przekonanie o braku jego samodzielności . W takim razie nie powinien prowadzić samodzielnie punktów aptecznych jeśli nie ma tam mgr farmacji ! . Rozmowy z kierownictwem maja sens , ponieważ nie znają uprawnień ludzi z którymi pracują i dobrze że po przeczytaniu kilku urzędniczych pism nabywają wiedzę , chociaż może to się nie podobać . Z poleceniami służbowymi jest bardzo różnie . Przez 3 lata wydawałam leki z grupy N , robiłam roztwory z morfiny . To było polecenie służbowe , pod presją utraty pracy . Jednak uważam po latach że należy jasno stawiać granice . Jak widać uprawnienia technika to płynna granica i w zależności od apteki i przełożonego jego uprawnienia w cudowny sposób zmieniają się .
madzia
 
Posty: 121
Rejestracja: 23 Lis 2011 17:59

Re: technik nie może sprzedac tbl Aescin

Postprzez Józek » 27 Cze 2012 23:56

Nie chcę tu robić za advocati diaboli, ale Twój kierownik nie łamie prawa ;) Może po prostu nie lubi techników, ale to bardziej jego problem niż Twój Madziu. Zresztą z tego co napisałaś trafnie oceniłem, że jego/jej dni są w tej aptece policzone.
Józek
 
Posty: 14
Rejestracja: 28 Maj 2012 10:37

Re: technik nie może sprzedac tbl Aescin

Postprzez Ali » 03 Lip 2012 00:43

No bo jak mozna lubic kogos kto wiecznie uwaza sie za pokrzywdzonego i ma do ciebie pretensje.
Ali
 
Posty: 15
Rejestracja: 11 Cze 2012 19:18

Poprzednia

Wróć do ZWIĄZEK ZAWODOWY TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron