Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Zarobki netto

TEMATY ZWIĄZKU ZAWODOWEGO TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Re: Zarobki netto

Postprzez martaaa81 » 25 Sty 2011 21:26

I czasem dobre słowo od szefa też się trafi i długopis w prezencie
I tylko takie prezenty Ci daje??To straszne :roll:
martaaa81
 
Posty: 389
Rejestracja: 21 Paź 2009 13:35
Miejscowość: CENTRUM POLSKI

Re: Zarobki netto

Postprzez dorotan » 26 Sty 2011 20:22

Straszne jest to ,że nigdy nie mogę przewidzieć kiedy będę mogła uregulować swoje rachunki (z powodu niezbyt wysokiej i nieregularnej pensji ) :-( Wcale nie potrzebuje takich pseudo prezentów na otarcie łez . Z długopisu zupy nie ugotuję ! I pomyśleć ,że tak traktuje się lojalnego pracownika ,prawie 20 lat u tego pracodawcy. Ludzie zamiast nagradzać ,często wykorzystują czyjeś oddanie :-(
dorotan
 
Posty: 38
Rejestracja: 11 Sty 2011 19:26

Re: Zarobki netto

Postprzez Joozeek » 27 Sty 2011 15:42

Zarobki farmaceuty, aptekarza
Zarobki farmaceutów są przede wszystkim uzależnione od miejsca zatrudnienia, a w przypadku apteki również od jej lokalizacji w danej miejscowości oraz konkurencji. W małych miejscowościach można liczyć na płacę od ok. 1000-1500 zł do 1500-2000 zł w dużych miastach. Doświadczony farmaceuta może liczyć na zarobki od 3 tys. wzwyż. Jako właściciel lub kierownik apteki można liczyć na znacznie wyższe wynagrodzenie.

W firmach farmaceutycznych zarobki są uzależnione od zajmowanego stanowiska, ale wahają się od ok. 4 tyś. zł wzwyż.

komentarze :

marcinx77 / Re: Farmaceuta - opis
dodano dn. 2010-10-01
Widzę kolego, że z nas dwóch to ty nie masz pojęcia o specyfice płac w tym zawodzie. Warszawa nie odstaje tu wyrażnie od reszty kraju. Najwiekszy wpływ ma odległośc od osrodka akademickiego co powoduje , że zarobki w mniejszych miejścowościach muszą być , i są, konkurencyjne.(np. oferty z zakwaterowaniem). A co do konkretnych stawek to jestem pewien że nawet gorsza oferta bedzie bliższa 3 tys niz przytaczanym tu 1-2 tys.

Czarny / Re: Farmaceuta - opis
dodano dn. 2010-09-28
Wiesz fajnie, że Ci się udało ale pensja na starcie powyżej 3 tys. to naprawdę wyjątki poza Warszawą więc nie definiuj zarobków w zawodzie na podstawie własnych doswiadczeń

marcinx77 / Re: Farmaceuta - opis
dodano dn. 2010-09-26
@czarny Tak sie sklada czarny, ze pracuje w aptece juz od 3 lat i pierwsza pensja byla ponad 3 tys. wiec wiem o czym mowie. Mniej jest ciezko dostac, chyba ze bierze sie jak leci i nie negocjuje(ale niewiele mniej). Sformułowanie dotyczące wyra wynikało z wiedzy jaki jest zakres proponowanych płac, o czym ty zapewne nie masz pojecia.

Czarny / Re: Farmaceuta - opis
dodano dn. 2010-09-10
@marcinx77 "Za mniej niz 3 tys nie warto wogole wstawac z wyra" Nie sądzę, żebyś skończył farmację. Różnych przyjmują, ale leniwy nie dotrwa do końca więc nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia

marcinx77 / Re: Farmaceuta - opis
dodano dn. 2010-09-07
Wpisane tu zarobki to jakas kpina. Tyle to nawet technik nie dostaje. Za mniej niz 3 tys nie warto wogole wstawac z wyra. Poza tym specyfika płac jest tak ze pensje sa wyzsze na prowincji.

Herod / Re: Farmaceuta - opis
dodano dn. 2010-08-23
Niedługo jesienne poprawki i tak się zastanawiam czy warto poświęcać najlepsze lata życia na rycie od rana do nocy dla roboty za półtorej tysia.

Maryla / Re: Farmaceuta - opis
dodano dn. 2010-06-14
Zastanawiam się jakie argumenty mają farmaceuci, którzy popierają Izbę Aptekarską w ich dążeniu aby apteki mogły należeć tylko do osób, które skończyły farmację. To może sklepy mięsne powinny należeć tylko do rzeźników? Co z dużymi sieciami aptek?

Jest popyt / Re: Farmaceuta - opis
dodano dn. 2010-03-10
Jestem na drugim roku studiów i już dostałam kilka ofert pracy!!! Po tych studiach bezrobocie nie grozi, tylko niestety ta nauka...



http://www.zawodowe.com/Farmaceuta_-_opis_25
Przed użyciem zapoznaj się z tematami i FAQ bądź skonsultuj się z moderatorem lub administratorem, gdyż niewłaściwie zamieszczanie/pisanie/tytułowanie postów grozi dezinformacją i zamieszaniem oraz trwałym zniechęceniem do czytania...

Główny "Zadymiarz" na forum - informatyk - ... etc
Kontestuję zastaną rzeczywistość,piętnuję głupotę i głupców !!!

Image
"odi profanum vulgus et arceo !"

Etym. - z Horacego (Pieśni, 3, 1, 1).
Joozeek
 
Posty: 2849
Rejestracja: 30 Paź 2009 18:32

Re: Zarobki netto

Postprzez aniag81 » 12 Sty 2013 08:32

Witam. Ja mam 11 letni staż pracy i zarabiam netto 2000zł, małe miasteczko, małopolska.
aniag81
 
Posty: 35
Rejestracja: 11 Sty 2013 18:48

Re: Zarobki netto

Postprzez Karolla28 » 16 Kwi 2013 12:06

Witam
Mam pytanie , przeprowadzam się do Warszawy i chciałabym zapytać o aktualne zarobki w aptekach dla technika farmacji z kilkuletnim stażem.
Karolla28
 
Posty: 1
Rejestracja: 16 Kwi 2013 11:58

Poprzednia

Wróć do ZWIĄZEK ZAWODOWY TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron