Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

LICENCJAT na WSTH ?

TEMATY ZWIĄZKU ZAWODOWEGO TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez halika » 17 Gru 2010 09:07

halika
 
Posty: 135
Rejestracja: 29 Paź 2009 11:54

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez Aleksandra » 17 Gru 2010 09:35

halika napisał(a):http://www.nia.org.pl/nia.php?i=aktualnosci_more&id=1352


No i cudnie! Widzę że temat wywołał poruszenie ;) i ktoś tu już portkami trzęsie :lol: :lol:
Aleksandra
 
Posty: 1177
Rejestracja: 30 Wrz 2009 14:36

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez beata » 17 Gru 2010 10:14

Znowu p.Kucharewicz przeprowadza akcje przeciw nam.......chyba trafił do niego ostatni biuletyn.....bo szybciej dostały apteki niż punkty.Coś czuję że ta akcja z licencjatem na WSTH nas jeszcze bardziej pogrążyła....lub dopiero pogrąży ......
Tak na marginesie cała ta akcja z tym dziwnym licencjatem przypomina mi opowiastkę o pewnej żabie która przygląda się z boku jak kowal konikowi podkowę zakłada... i sama biedna podchodzi i łapkę nastawia kowalowi :lol:
beata
 
Posty: 490
Rejestracja: 28 Wrz 2009 20:26

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez aneta » 17 Gru 2010 10:53

[quote="beata"]Znowu p.Kucharewicz przeprowadza akcje przeciw nam.......chyba trafił do niego ostatni biuletyn.....bo szybciej dostały apteki niż punkty.Coś czuję że ta akcja z licencjatem na WSTH nas jeszcze bardziej pogrążyła....lub dopiero pogrąży ......
Beata głowa do góry, wydaje mi się , że jeżeli sprawa naszego licencjatu ujrzała światło dzienne , to mamy szanse wywalczyć to co chcemy.
aneta
 
Posty: 413
Rejestracja: 12 Paź 2009 08:42

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez Aleksandra » 17 Gru 2010 10:55

beata napisał(a):Znowu p.Kucharewicz przeprowadza akcje przeciw nam.......chyba trafił do niego ostatni biuletyn.....bo szybciej dostały apteki niż punkty.Coś czuję że ta akcja z licencjatem na WSTH nas jeszcze bardziej pogrążyła....lub dopiero pogrąży ......

A ja mam nadzieję, że wprost przeciwnie ;)
Gorzej być już nie może, panu kucharewiczowi zaś w tym momencie należą sie podziekowania-dzięki jego interwencji mam nadzieję że wkrótce
dojdzie do rozmów w MZ na temat kształcenia w naszym zawodzie i może coś dobrego sie z tego urodzi;
a nawet gdyby pani minister trzymała stronę mgr i nie widziała możliwości zmian kształcenia z systemu 2-letniego na 3-letni licencjat ,to i tak
zabronić uczyć nam sie nie może-w ofercie szkoły nic nie ma na temat powiększania uprawnień-jedynie kompetencji.
My zaś musimy sie starać by oferta szkoły była jak najbardziej dostosowana do naszych potrzeb.
Trzeba zabiegać o wykładowców akademickich-wykładać mogą ten sam program ,a my korzystać z tych samych podręczników co studenci farmacji.
(ja osobiście wolała bym nawet robić ten 1-roczny licencjat przez dwa lata,(gdybym nie zdołała pododzić nauki i innych obowiazków) ale zdobyć wiedzę na konkretnym poziomie.
Aleksandra
 
Posty: 1177
Rejestracja: 30 Wrz 2009 14:36

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez aneta » 17 Gru 2010 10:55

A z drugiej strony wydaje mi się , że oni zaczynają się bać , że zaczyna im się wymykać to wszystko z pod kontroli
aneta
 
Posty: 413
Rejestracja: 12 Paź 2009 08:42

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez aneta » 17 Gru 2010 10:56

Jestem tego samego zdania co Aleksandra
aneta
 
Posty: 413
Rejestracja: 12 Paź 2009 08:42

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez Aleksandra » 17 Gru 2010 10:57

aneta napisał(a):A z drugiej strony wydaje mi się , że oni zaczynają się bać , że zaczyna im się wymykać to wszystko z pod kontroli


Dokładnie! portkami chłopaki trzesą :lol: :lol:
Aleksandra
 
Posty: 1177
Rejestracja: 30 Wrz 2009 14:36

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez nikita » 17 Gru 2010 10:58

Jestem bardzo ciekawa jak wyglądało otwieranie kierunków dla pielęgniarek (licencjat).Wiem że nie studiują na akademiach medycznych tylko w np.Wyższej Szkole Zawodowej.Może właśnie naciski IA na ministerstwo oraz starania IGWPAIA i Związku Zawodowego Techników doprowadzą do możliwości nauki w szkole państwowej na kierunku licencjat farmaceutyczny.Mam taką nadzieję. :roll:
nikita
 
Posty: 296
Rejestracja: 02 Gru 2009 22:31

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez mir1 » 18 Gru 2010 18:18

Czy ktoś z forumowiczów wie co ustalono na czwartkowym spotkaniu w Łodzi ? Proszę się podzielić informacjami :-)
mir1
 
Posty: 88
Rejestracja: 01 Gru 2010 20:10

PoprzedniaNastępna

Wróć do ZWIĄZEK ZAWODOWY TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

cron