Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

LICENCJAT na WSTH ?

TEMATY ZWIĄZKU ZAWODOWEGO TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez Aleksandra » 13 Gru 2010 10:37

Przepraszam, ale chyba nie rozumiem ...
Jak studiując takie przedmioty :
Pedagogika ogólna (w toku studiów)
1.Socjologia
2.Biomedyczne podstawy rozwoju
3.Wprowadzenie do pedagogiki ogólnej
4.Historia wychowania
5.Podstawy pedagogiki specjalnej
6.Umiejętności interpersonalne w edukacji
7.Organizacja i metodyka studiowania

Przedmioty teologiczne (w toku studiów)
1.Historia chrześcijaństwa
2.Religie współczesnej Europy
2.Biblistyka Starego i Nowego Testamentu
4.Etyka
5.Filozofia
6.Język obcy

mogała bym napisać pracę licencjacką np na taki temat
Choroba niedokrwienna serca – chorobą cywilizacyjną
Znaczenie diety oraz zasad zdrowego żywienia w terapii dzieci autystycznych(czy każdy inny podany powyżej)
Czy ktoś kto studiuje np.historię może pisać pracę magisterską z ekonomii czy fizyki?
WSTH oferuje studiowanie przedmiotów teologicznych a chce się rekamować jako uczelnia podnosząca kwalifikacje technika farmaceutycznego?
Do czego? Do rozmów z "babciami" na tematy religijne.Każde studia niewatpliwie'' poszerzają horyzonty".Jesli ktoś chce poszerzyć je w tematach teologicznych
-bardzo proszę,ale trzeba zdawać sobie sprawe z tego iż nie podniosą one naszego statusu w aptece.
Jeśli uczelnia nie posiada "na stanie" wykładowców przedmiotów fachowych to skąd biorą promotorów prac na tematy"medyczno -fachowe" ???
Jak ma się do tego wykładana na tej uczelni etyka ???
Aleksandra
 
Posty: 1177
Rejestracja: 30 Wrz 2009 14:36

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez Paweł » 15 Gru 2010 12:38

Kwestia przedmiotów jakie będzie jutro dyskutowana w Łodzi - zapraszam na 10
Kontakt 695 294 600 MÓj telefon)

Osoby zainteresowane dyskusja nad kształtem naszych starań o kontynuację nauki na studia dla TF zapraszam również na skypa w piątek
Paweł
Administrator
 
Posty: 1385
Rejestracja: 18 Wrz 2009 14:55

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez martaaa81 » 15 Gru 2010 16:40

Bardzo mnie cieszą Wasze starania i chciałabym serdecznie podziękować.Mam nadzieję że coś dobrego z tego wyjdzie i wreszcie się coś zmnieni. :D
martaaa81
 
Posty: 389
Rejestracja: 21 Paź 2009 13:35
Miejscowość: CENTRUM POLSKI

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez Krystyna » 15 Gru 2010 21:35

Jestem zdumiona Państwa entuzjazmem po co komu dyplom szkoły,która nie posiada akredytacji.Przecież to niema żadnej mocy prawnej i nie daje żadnych uprawnień.Radzę zaciągnąć bardzo dokładnych informacji w ME.
Krystyna
 
Posty: 82
Rejestracja: 19 Wrz 2009 14:15

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez panaceum » 15 Gru 2010 22:08

entuzjazm jest uzasadniony. Od czegoś trzeba zacząć. Pielęgniarki przechodziły podaną drogę " przez mękę". Im się udało , to dlaczego nam ma się nie udać. A od czegoś trzeba zacząć.
panaceum
 
Posty: 6
Rejestracja: 24 Sie 2010 10:28

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez mir1 » 15 Gru 2010 23:38

Fakt ,nie każdemu może podobać się ta oferta. Mimo to proszę aby osoby ,które w tym roku zaczęły te studia podzieliły się z nami na forum swoimi wrażeniami na temat nauki w tej szkole . Pewnie wiele osób chętnie przeczyta te wypowiedzi. Jak to naprawdę działa ,czy łatwo pogodzić je z pracą itd itp . Z góry dziękuję Wam za poświęcony czas :-)
mir1
 
Posty: 88
Rejestracja: 01 Gru 2010 20:10

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez mir1 » 15 Gru 2010 23:47

I jeszcze jedno . Prośba do Pana Pawła. Proszę( w miarę możliwości) o relację na tym forum z czwartkowych i ewentualnie piątkowych rozważań :-)
mir1
 
Posty: 88
Rejestracja: 01 Gru 2010 20:10

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez Aleksandra » 16 Gru 2010 09:04

Sprawy pilne!

UWAGA !

W związku z tym, że status i pozycja Wyższej Szkoły Teologiczmo-Humanistycznej została bezprawnie wykorzystana przez pewne osoby i środowiska paraedukacyjne, informujemy, że WSTH w roku akademickim 2010/2011 prowadzi działalność edukacyjną wyłącznie w następujących miejscowościach:

Podkowa Leśna - Promocja Zdrowia, Turystyka, Dziennikarstwo
Warszawa - Dziennikarstwo
Nysa - Promocja Zdrowia, Turystyka, Dziennikarstwo
Tychy - Promocja Zdrowia, Turystyka, Dziennikarstwo
Lublin - Turystyka
Kraków - Promocja Zdrowia
Łódź - Promocja Zdrowia
Szczecin - Promocja Zdrowia
Piotrków Trybunalski (i struktury Ośrodka Promocji Edukacji) - Dziennikarstwo

(Kalisz, Gorzów Wlkp, Zielona Góra - w przygotowaniu)

http://www.wsth.pl/

Mam prośbę;porównajcie proszę to z tą stroną http://www.studianiebanalne.eu/TF.html (zwłaszcza mapa plcówek,aderesy e-mail ,listę przedmiotów)
Czy mi sie tylko zdaje -czy coś tu nie gra ???
Aleksandra
 
Posty: 1177
Rejestracja: 30 Wrz 2009 14:36

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez nataliaileszek » 16 Gru 2010 09:52

Powiedzmy,że poszłam do WSTH,zapłaciłam czesne ,posłuchałam wykładów,spotkałam się ze znajomymi,skończyłam to tytułem licencjata i co teraz?Spodobała mi się ta nauka i postanowiłam pójść wyżej na tzw. II stopień.I tak samo jak wcześniej kończę tytułem mgr farmaceutyczny.I co teraz?Jaka jest teraz moja pozycja w aptece,czy punkcie apecz.?Jak to się przyczynia do zmiany moich uprawnień(oczywiście na większe)?Coś mi się wydaje,że to niczego nie zmienia!!!Jeżeli się mylę poprawcie mnie.Tym bardziej tak myślę,iż w nowym prawie farm.nie ma mowy o innym magistrze niż farmacjii zdobywanym wiecie jaką drogą edukacji.
nataliaileszek
 
Posty: 250
Rejestracja: 09 Paź 2009 10:42

Re: LICENCJAT na WSTH ?

Postprzez cobresca » 16 Gru 2010 12:59

W niedzielę o godz 11,00 w Warszawie na Puławskiej 14 jest zebranie organizacyjne chetnych na studia licencjackie WSTH.Ja jestem technikiem farmaceutycznym,zrobię ten licencjat ,nie po to aby być magistrem farmaceutycznym a po to aby wybrać sobie potem inny kierunek i 2 TYLKO lata zrobić magistra.Nie jestem pewna czy chcę dalej w tym zawodzie pracować.Żle sie dzieje w naszej Polsce ,co ja będę robić jak pozamykają nasze Punkty??? Nie chcę już pracować w aptece !Chore układy jakie panują w aptekach oraz chore prawo skłania mnie do podjęcia decyzji aby rzucić ten zawód!Będzie mi żal bo zawód piękny a i szkoła ukończona z wyróżnieniem -państwowa .
cobresca
 
Posty: 338
Rejestracja: 26 Wrz 2009 15:32

PoprzedniaNastępna

Wróć do ZWIĄZEK ZAWODOWY TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron