Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Technicy farmaceutyczni chcą krótszego stażu

TEMATY ZWIĄZKU ZAWODOWEGO TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Re: Technicy farmaceutyczni chcą krótszego stażu

Postprzez beata » 02 Lut 2011 14:47

Który to stażysta jakiegokolwiek zawodu zarabia dobre pieniądze :?: to podstawowa kwestia.........z młodymi stażystami jest tak jak z nasza młodzieżą ,która mamy w domu ...im się wydaje że my starsi ....jesteśmy idiotami i to co mówimy jest do dupy oni wiedzą najlepiej co dla nich jest najlepsze.....Wszystko to co pisane było wcześniej i podkreślane wielokrotnie w innych postach na temat szkół zaocznych ...a przede wszystkim słabemu przygotowaniu technika do tego zawodu jest podyktowane troską o przyszłość tego zawodu a raczej jej brakiem.......i jeszcze żądanie krótszego stażu przez techników jest po prostu nie do przyjęcia..........i NIA zaciera ręce na naszą głupotę .........jeśli priorytetem dla związków są pieniądze dla stażystów .............no to ja wysiadam..... :evil:
Ps mam prośbę .......o wklejenie listu albo p. Kucharewicza albo innego z NIA na temat technika farmaceutycznego bo może młodzież nie czytała tych lektur :twisted: i pomyślą w jakim jesteśmy położeniu .... ;)
Ostatnio edytowany przez beata 02 Lut 2011 15:38, edytowano w sumie 3 razy
beata
 
Posty: 490
Rejestracja: 28 Wrz 2009 20:26

Re: Technicy farmaceutyczni chcą krótszego stażu

Postprzez Aleksandra » 02 Lut 2011 19:01

Aleksandra
 
Posty: 1177
Rejestracja: 30 Wrz 2009 14:36

Re: Technicy farmaceutyczni chcą krótszego stażu

Postprzez beata » 03 Lut 2011 08:18

Dziękuje bardzo Aleksandro. ;) .....Droga młodzieży proszę zapoznać się z tą wypowiedzią.Nakłaniałabym również do zapoznania się co to jest za organizacja -NIA......wielu z techników pracujących w aptekach nie ma bladego pojęcia co to jest izba aptekarska i czym się zajmuje....i do czego dążą .......Technicy pracujący w aptekach żyją w głębokiej nieświadomości............
......Życzymy miłej lektury........ :lol:
beata
 
Posty: 490
Rejestracja: 28 Wrz 2009 20:26

Re: Technicy farmaceutyczni chcą krótszego stażu

Postprzez nataliaileszek » 03 Lut 2011 14:24

Ale nas kucharewicz obsmarował...Po takiej "lekturze"zlepku perfidnych oczernień,aż nóż się otwiera!I jak tu żyć spokojnie,bez stresu itd.jak taki ktoś potrafi wypowiedzieć publicznie takie farmazony!Nie,nie to jest po....kraj,tutaj nikt nie ponosi konsekwencji za jawne robienie krzywdy psycho-fizycznej.Ale mimo wszystko,jestem naiwnym optymistą i wierzę,że taki człowiek doigra się tego na co zasłużył i myślę,że to będzie niebawem.
nataliaileszek
 
Posty: 250
Rejestracja: 09 Paź 2009 10:42

Re: Technicy farmaceutyczni chcą krótszego stażu

Postprzez cobresca » 04 Lut 2011 18:33

Na naszym pierwszym zjezdzie uzgodnilismy że wytoczymy Kucharewiczowi proces!!! Ja rozumiem że Paweł i Koryna mają co robic,więc proszę zewrzyjmy szeregi i zróbmy TO bo ten Pan jezdzi po nas jak po łysej kobyle i nigdy nie przestanie NIE BÓJMY SIE GO!!!
cobresca
 
Posty: 338
Rejestracja: 26 Wrz 2009 15:32

Re: Technicy farmaceutyczni chcą krótszego stażu

Postprzez bogusia » 04 Lut 2011 19:14

popieram
bogusia
 
Posty: 151
Rejestracja: 09 Cze 2010 15:35

Re: Technicy farmaceutyczni chcą krótszego stażu

Postprzez Joozeek » 07 Lut 2011 14:12

Dokształcanie ustawiczne to Priorytet

(Reszta w załączniku z Magazynu Aptekarskiego 02/2011)
Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
Przed użyciem zapoznaj się z tematami i FAQ bądź skonsultuj się z moderatorem lub administratorem, gdyż niewłaściwie zamieszczanie/pisanie/tytułowanie postów grozi dezinformacją i zamieszaniem oraz trwałym zniechęceniem do czytania...

Główny "Zadymiarz" na forum - informatyk - ... etc
Kontestuję zastaną rzeczywistość,piętnuję głupotę i głupców !!!

Image
"odi profanum vulgus et arceo !"

Etym. - z Horacego (Pieśni, 3, 1, 1).
Joozeek
 
Posty: 2849
Rejestracja: 30 Paź 2009 18:32

Re: Technicy farmaceutyczni chcą krótszego stażu

Postprzez asentra » 07 Lut 2011 23:48

Witam wszystkich :)

Rozumiem te ataki Was wszystkich, ale czy doczytaliście jakie rozwiązanie preferuje ZZTF RP?

Włączenie stażu do okresu nauki w studium farmaceutycznym !

Niech staż po prostu będzie bezpłatny i trwa 12 m-cy.

Moi mili, nie odbieracie niemal każdego dnia e-maili lub telefonów od absolwentów i szkół z prawdziwego zdarzenia, i tych nielubianych przez Was i przeze mnie "sobotnio-niedzielnych" z pytaniem : "Jak powinna wyglądać umowa o wolontariat?" albo "Czy na stażu można pracować na umowę zlecenie?" Czy też "Odbyłam staż z PUP-u 6 miesięcy, nie mogę go ukończyć, bo nikt nie chce zatrudnić stażysty..." wreszcie "Apteka zaproponowała mi odbycie stażu, za który ja mam płacić 300zł miesięcznie!"
Odbycie stażu jest problemem, nie tylko z powodu namnożenia się szkółek niedzielnych, ale ze względu na zwykłe wykorzystywanie stażystów, które trwa 2 lata.
Czy teraz zgodzicie się ze mną, że staż powinien być bezpłatny, trwać 12 m-cy i być włączony w tok nauki?
Prawdziwa szkoła, nieprawdaż, co Wy na to?

Pozdrawiam, Dominik Żyro
asentra
 
Posty: 74
Rejestracja: 13 Paź 2009 22:10
Miejscowość: Łódź

Re: Technicy farmaceutyczni chcą krótszego stażu

Postprzez nikita » 08 Lut 2011 08:57

Przyznaje nie doczytałam. Podoba mi się rozwiazanie z wliczeniem stażu do lat nauki.Wtedy można powiedzieć że szkoła jest 3-letnia ,tak jak to robią farmaceuci mówiąc że studia ich trwają 5,5 lub nawet ostatnio słyszałam że prawie 6 lat.Boję się aby nie odwróciło się to przeciw nam technikom, bo pogruszki już są .
nikita
 
Posty: 296
Rejestracja: 02 Gru 2009 22:31

Re: Technicy farmaceutyczni chcą krótszego stażu

Postprzez Aleksandra » 08 Lut 2011 08:59

Czy dobrze rozumiem?Staż wliczony w okres nauki-czyli w czasie odbywania stażu stażysta ma status ucznia i dopiero po okresie stażu zdaje egzamin i otrzymuje dyplom?
Czyli tak jak pisze Nikita ,można by powiedzieć że ...nauka trwa 3 lata,wystarczy tylko zmienić szkołe z policealnej na pomaturalną i...mamy licencjata ;)
Ostatnio edytowany przez Aleksandra, 08 Lut 2011 09:36, edytowano w sumie 1 raz
Aleksandra
 
Posty: 1177
Rejestracja: 30 Wrz 2009 14:36

PoprzedniaNastępna

Wróć do ZWIĄZEK ZAWODOWY TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH RP

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron