Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

KURS Z TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Tutaj odwiedzający Nas Goście mogą zadawać pytania...

KURS Z TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Postprzez baas1 » 13 Mar 2013 12:58

W związku z dwustronnym porozumieniem o współpracy z renomowanymi placówkami medycyny chińskiej w Chinach, uprzejmie informujemy, o planowaniu uruchomienia pilotażowego kursu związanego z nauczeniem praktycznego stosowania tradycyjnej medycyny chińskiej w Polsce.
Do uczestnictwa w szkoleniach zapraszamy kandydatów otwartych na naukę i wiedzę, z medycyny dalekiego wschodu , stosowaną na świecie od 5000 lat.
Szkolenia dedykujemy magistrom i technikom farmacji, biologom, absolwentom liceów medycznych, chemikom, kandydatom pasjonującym się zdobywaniem wiedzy medycznej innej niż europejska.

W trakcie szkoleń uczestnicy kursów oprócz podstaw teoretycznych z zakresu tradycyjnej medycyny chińskiej nauczą się między innymi:
1. Diagnostyki z pulsu, języka, oglądu i wywiadu z pacjentem. 2. Dietetyki chińskiej (bardzo ważnej w medycynie chińskiej).
3. Farmakologii chińskiej – zioła i klasyczne receptury chińskie.
4. Podstawy akupunktury klasycznej.
5. Różnych technik masażu w tym ćwiczeń Qi-gong, Tai-chi, oraz stawiania baniek.

Uczestnictwo w kursach oraz zdobyta wiedza ze szkolenia będzie potwierdzona wewnętrznym egzaminem i certyfikatem.
Wykładowcami na kursach będą wybitni specjaliści legitymujący się ukończeniem w Chinach 6 letnich studiów medycznych o kierunku medycyna ludowa w oraz wieloletnim doświadczeniem i praktyką w gabinetach lekarskich w Chinach. Wykłady teoretyczne i warsztaty będą tłumaczone z j. chińskiego na j. polski przez dyplomowanego tłumacza.

Zdobyta wiedza umożliwi prowadzenie własnych gabinetów TMC , sklepów zielarskich, podjęcie współpracy z ośrodkami zajmującymi się szeroko pojętą opieką zdrowotną w niepublicznych domach seniorów, SPA, oraz wielu innych ośrodkach związanych z regeneracją zdrowia.
W ramach promocji pierwszą grupę kursantów przeszkolimy nieodpłatnie. Pozostali kursanci, będą mogli ubiegać się o refundację kosztów ze środków Powiatowego Funduszu Pracy.

Certyfikat ukończenia kursu będzie uprawniał również do złożenia wniosku o przyznanie dotacji PUP na zakup sprzętu do wyposażenia gabinetów, sklepów zielarskich, na zakupu środków transportu, itp.

Zgłoszenia na powyższy kurs należy przesłać do dn.30 kwietnia 2013 r. na adres: farmacja@baas.com.pl

W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, województwo zamieszkania, e-mail, telefon kontaktowy, oraz kierunek posiadanego wykształcenia, zdobytych kwalifikacji zawodowych.

O terminie rozpoczęcia kursu powiadomimy Państwa drogą e-mailową, lub telefoniczną.

Serdecznie zapraszamy udziału w szkoleniach.


Andrzej Kowalczyk
Tel. 783 390 001
baas1
 

Re: KURS Z TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Postprzez Ania 100 » 08 Lip 2013 17:38

ja normalnie wyje ze wzruszenia po liscie PANA Smolika .Ktos nareszce docenił nasza pracę i umiejetnosci . kocham od razu tego człowieka chociaz go nie znam. Ach gdyby pan Minister tez tak napisał.
Ania 100
 

Re: KURS Z TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Postprzez Andrzej Kowalczyk » 25 Paź 2013 20:32

Witam wszystkich Państwa ponownie.
Dziękuję za komentarz Internauty i za ciepłe słowa.

Muszę się pochwalić. W końcu 22.X.br uroczyście wystartowaliśmy pod szyldem BAAS Sp. z o.o (dawna Agencja Pracy dla Farmaceutów ), Instytut Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.
Wykładowcy z Chin super. Wiedza i doświadczenie z TMC olbrzymie - ok. 30 letnie. Dla potwierdzenia mojej oceny dam przykład: "naprawiają" twarz pacjentce bez ingerencji podskórnej. Już po pierwszym zabiegu który trwał 3 godziny efekt był piorunujący- 80 % poprawy, drugi wykonany zabieg mógł być wystarczający ale tak się rozochociła, że poprosiła jeszcze o zapisanie na kolejne dwa - utrwalające. Ba, nawet swojego chłopa namówiła na lifting twarzy. Rewelacja .

Szanowni Państwo. Pracując z Wami i dla was przez ostatnie 17 lat widziałem degradację Waszego zawodu, zaniżanie wynagrodzeń itd. Sam to w końcu rzuciłem. Pomyślałem, że razem z Wami zbuduję nowa rzeczywistość w której będziecie sami sobie szefami i będziecie osiągać godne wynagrodzenie. Ten kurs jest właśnie dla Was.Po kursie stworzymy sieć gabinetów w ramach franczyzy. Będzie super ale decyzja należy do Was. Na kurs zgłaszają się nie tylko technicy ale również dietetycy i lekarze, Technicy bezrobotni załatwiają sobie refundacje z UP. Część chce uczyć w systemie dziennym, część weekendowym. Czekamy na dalsze zgłoszenia. Do zobaczenia na kursie.
Pozdrawiam pięknie.
Andrzej Kowalczyk
 

Re: KURS Z TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Postprzez gosia333 » 04 Gru 2013 20:13

czarno to widze o czym napisał p.Paweł punkty z technikami pozamykają sie same a w aptekach technicy na hasle magistrów będa dalej mówic ze ich ten problem nie dotyczy
gosia333
 

Re: KURS Z TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Postprzez andzia » 27 Lut 2015 23:11

Mam pytanie czy ktoś ukończył kurs z tradycyjnej medycyny chińskiej?jakie wrażenia
pozdrawiam
andzia
 
Posty: 35
Rejestracja: 07 Lut 2014 11:01

Re: KURS Z TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Postprzez halina » 04 Mar 2015 03:15

czarno to widze o czym napisał p.Paweł punkty z technikami pozamykają sie same a w aptekach technicy na hasle magistrów będa dalej mówic ze ich ten problem nie dotyczy :arrow: :arrow: Wystarczy poczytać wypowiedzi techników na forum farmacja :arrow: ( p.Łukasz -temat na forum www.farmacja - co to jest i do czego )Nie widzą problemu w tym co się dzieje.Wręcz popierają działania MZ. Jeżeli jest takie myślenie techników ,którzy pracują w aptekach to jest to walka z wiatrakami. :mrgreen:
halina
 
Posty: 719
Rejestracja: 22 Wrz 2009 16:34

Re: KURS Z TRADYCYJNEJ MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

Postprzez anielkat » 17 Maj 2015 11:41

Chętnie bym się czegoś dowiedziała na ten temat, ktoś poleca jakiś kurs?
anielkat
 
Posty: 1
Rejestracja: 30 Mar 2015 11:02

mpawnfp

Postprzez VictorKit » 20 Gru 2017 04:07

ugrsqsw

http://www.fuseboxdesign.co.uk/nike-air ... te-967.php
http://www.mujerzapatosaltos.es/985-zap ... arypaz.asp
http://www.mpkju.fr/nike-rouge-2018-218.php
http://www.botasfutboloutlet.es/nike-ti ... g-034.html
http://www.agriturismoscirocco.it/019-u ... ni-2.1.htm

[url=http://www.housemanandfalshaw.co.uk/adidas-gazelle-mens-shoes-478.htm]Adidas Gazelle Mens Shoes[/url]
[url=http://www.immobiliermontenegro.fr/test-mizuno-wave-sayonara-2-741.html]Test Mizuno Wave Sayonara 2[/url]
[url=http://www.sailfishboats.it/684-giuseppe-zanotti-sneakers-saldi.asp]Giuseppe Zanotti Sneakers Saldi[/url]
[url=http://www.botasfutboloutlet.es/tenis-de-futbol-rapido-nike-morados-311.html]Tenis De Futbol Rapido Nike Morados[/url]
[url=http://www.miguelmarimotos.es/745-adidas-superstar-mujer-con-plataforma.html]Adidas Superstar Mujer Con Plataforma[/url]


Ostatnio podbity przez Anonymous, 20 Gru 2017 04:07
VictorKit
 


Wróć do Forum dla Gości

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron