Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Studia na Ukrainie a nostryfikacja.

Tutaj odwiedzający Nas Goście mogą zadawać pytania...

Studia na Ukrainie a nostryfikacja.

Postprzez andruss » 17 Lip 2012 10:55

Czy nostryfikacja dyplomu ukraińskiej uczelni jest wymagana tylko celem uzyskania uprawnień aptecznych na terenie RP.

Czy można bez nostryfikacji podjąc studia 3go stopnia w Polsce w oparciu o tytul mgr. farmacji uzyskany na Ukrainie.
Chodzi mi o to, że nie chce calego zycia spedzic w aptece tylko bardziej badania itp.

Z gory dzieki za wszystkie info i opinie.
andruss
 
Posty: 8
Rejestracja: 19 Cze 2012 10:46

Re: Studia na Ukrainie a nostryfikacja.

Postprzez madzia » 17 Lip 2012 15:09

Tak do pracy w aptece wymagana jest nostryfikacja dyplomu ( uprawnienia zawodowe mgr farmacji ) , ale do pracy naukowej , studia doktoranckie chyba już nie . Trzeba zapytać na uczelni na której zamierzasz studiować , mogę się mylić . Wydaje mi się że prawo wykonywania zawodu farmaceuty do pracy np ; w laboratorium nie będzie potrzebne .
madzia
 
Posty: 121
Rejestracja: 23 Lis 2011 17:59

Re: Studia na Ukrainie a nostryfikacja.

Postprzez toni » 25 Lip 2012 20:13

Niezależnie czy mgr farmacji pracowałby w aptece czy też w laboratorium nostryfikacja dyplomu jest obowiązkowa.
toni
 
Posty: 16
Rejestracja: 21 Lip 2012 12:32

Re: Studia na Ukrainie a nostryfikacja.

Postprzez Joozeek » 25 Lip 2012 22:46

toni napisał(a):Niezależnie czy mgr farmacji pracowałby w aptece czy też w laboratorium nostryfikacja dyplomu jest obowiązkowa.


NIECHCE BYĆ NIE DOBRY ALE PATRZĄC NA POSTY NA FORUM W TYM TEMACIE DOCHODZE DO KONKLUZJI ŻE "WODA GOTUJE SIĘ W TEMPERATURZE 100 STOPNI..." I WSZYSCY O TYM WIEDZĄ ALE TRZEBA KONIECZNIE O TYM NAPISAĆ...

Proszę więc o pisanie w temacie po zapoznaniu się z podobnymi postami napisanymi wcześniej korzystając z opcji ( u góry strony pisze...):

Zobacz posty bez odpowiedzi • Zobacz nieprzeczytane posty • Zobacz nowe posty • Zobacz aktywne tematy


a potem "konkludować" i komentować w sumie to co już wiadomo... bez urazy ale tak robimy "śmietnik" z forum i jak przyjdzie coś znależć to robi się masakra i nawet php i sql nie pomoże...

tyle ode mnie...

pozdro...Joozeek


:|
Przed użyciem zapoznaj się z tematami i FAQ bądź skonsultuj się z moderatorem lub administratorem, gdyż niewłaściwie zamieszczanie/pisanie/tytułowanie postów grozi dezinformacją i zamieszaniem oraz trwałym zniechęceniem do czytania...

Główny "Zadymiarz" na forum - informatyk - ... etc
Kontestuję zastaną rzeczywistość,piętnuję głupotę i głupców !!!

Image
"odi profanum vulgus et arceo !"

Etym. - z Horacego (Pieśni, 3, 1, 1).
Joozeek
 
Posty: 2849
Rejestracja: 30 Paź 2009 18:32

Re: Studia na Ukrainie a nostryfikacja.

Postprzez andruss » 28 Lip 2012 13:51

. Nagadałeś się zdrów, podobnie jak przedmówcy nie wnosząc do tematu nic nowego , w dodatku offtop

Jeśli potrafisz, pomóż i odpowiedz na podstawie znanych Ci informacji na poruszoną kwestię.

Czytałem forum i oczywistym jest dla mnie fakt , że aby pracować w Polskiej aptece na stanowisku mgr. farmacji,
Należy nostryfikować bezwzględnie dyplom zdobyty np. na Ukraińskiej Uczelni.

Jednak wciąż nurtującą mnie sprawą jest to czy nostryfikacja jest wymagana kiedy zostaniemy zatrudnieni np.

laboratorium, koncernie farmaceutycznym [nadzór,kontrola jakości]

oraz czy trzeba dokonywać nostryfikacji w momencie ubiegania się o przyjęcie ,w Polsce, na studia trzeciego stopnia tj.doktoranckie - nauk farmaceutycznych .

Będę wdzięczny za info,

Joozeek
NIECHCE BYĆ NIE DOBRY ALE PATRZĄC NA POSTY NA FORUM W TYM TEMACIE DOCHODZE DO KONKLUZJI ŻE "WODA GOTUJE SIĘ W TEMPERATURZE 100 STOPNI..." I WSZYSCY O TYM WIEDZĄ ALE TRZEBA KONIECZNIE O TYM NAPISAĆ...


:wall: Weź garnek, zapałki, plecak, termometr i jedź Andy albo Himalaje, i gdy woda Ci się zagotuję napisz Trip Raport
i nieomieszkaj podzielić sie temperaturą odczytaną z termometru.

btw/ temperatura wrzenia cieczy zależy od ciśnienia, PODSTAWY Chemii :arrow:
andruss
 
Posty: 8
Rejestracja: 19 Cze 2012 10:46


Wróć do Forum dla Gości

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron