Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

PA czy to się jeszcze opłaca? Koszt otworzenia.

Tutaj odwiedzający Nas Goście mogą zadawać pytania...

Re: PA czy to się jeszcze opłaca? Koszt otworzenia.

Postprzez nikita » 29 Gru 2011 10:43

35 tys. chyba za miesiac ?
nikita
 
Posty: 296
Rejestracja: 02 Gru 2009 22:31

Re: PA czy to się jeszcze opłaca? Koszt otworzenia.

Postprzez karolad » 29 Gru 2011 11:35

35tys.to zysk,nie obrót-przepraszam za wprowadzenie w błąd.
karolad
 
Posty: 3
Rejestracja: 26 Gru 2011 17:20

Re: PA czy to się jeszcze opłaca? Koszt otworzenia.

Postprzez nikita » 22 Sty 2012 12:49

To podziel na 12 miesiecy i odejmij koszty ( ZUS około 900 miesięcznie ,wynajmu lokalu ,prąd ,ewentualnu dojazd ,ubezpieczenia lokalu ,licencja na propgram na rok 1000 zł + inne) i zobaczysz.
nikita
 
Posty: 296
Rejestracja: 02 Gru 2009 22:31

Re: PA czy to się jeszcze opłaca? Koszt otworzenia.

Postprzez brejka » 15 Lut 2012 09:58

Wydaję mi się że te 35 tys rocznie to na czysto już komuś wyszło i nie trzeba odliczać składek i innych opłat.
Ja też się zastanawiam nad otwarciem punktu, miejsce super obok przychodni w której pracuje teściowa. Ale obawiam się ryzyka że za jakiś czas ktoś otworzy aptekę i będzie d...pa.
brejka
 

Re: PA czy to się jeszcze opłaca? Koszt otworzenia.

Postprzez pawmal8 » 28 Lip 2012 15:57

Też prowadzę punkt w odległości 100m od ośrodka i co i LIPA!!! W grudniu obroty były 35 tyś.w styczniu 15tyś a w dniu dzisiejszym sprawdzałem i jest nie uwierzycie ale 3500,00tak trzy i pół tysiąca.Więc stwierdziłem że dłużej niema się co bawić tylko zamykam nie będę dłużej pogłębiał się w długi bo to nie warto.A to że punkt jest blisko ośrodka to wcale nie wygląda to tak słodko i pięknie wszystko zależy od lekarza o oni wiadomo jacy są. U mnie jest tak cytuję"proszę jechać do miasta tu nie daleko jest apteka rodzinna" i co wy na to?
Znam punkty które robią naprawdę niezłe obroty ale to =tylko nie liczni którzy mają wyśmienite miejsce na tego typu działalność.
Powiem tak najpierw otwórz aptekę a dopiero później otwórz w innym miejscu punkt wtedy może sobie poradzisz chyba że mamusia będzie naganiała klientów to wtedy tak jak najbardziej punkt.
Tyle chciałem wam napisać.Na pewno będę śledził całą sytuację punktów może kiedyś znowu otworzę kiedy rząd się zmieni i zmienią się przepisy które były kiedyś ale pewnie to nie możliwe.
Pozdrawiam wszystkich i walczcie o swoje.


Ostatnio podbity przez Anonymous, 28 Lip 2012 15:57
pawmal8
 
Posty: 6
Rejestracja: 05 Lut 2011 07:19

Poprzednia

Wróć do Forum dla Gości

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron