Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Tutaj piszemy o wszystkim ,poruszamy rózne tematy nie koniecznie związane z Forum - na tym forum "gość" również może napisać posta

Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez aciu » 22 Paź 2009 18:57

Turbo Dymomena bolała ręka Ministerstwo Zdrowia zawstydziło go, Ministerstwo bolał mózg.
Po raz kolejny przez okres całej mojej bytności w tym okropnym kraju MZ daje popis.
Mamy kolejki do specjalistów, mamy okropną korupcję, brak szybkich sądów, brak dróg , mase fotoradarów, obłudę polityków, brak jakiejkolwiek odpowiedzi od urzędów państwowych do których zgłaszaliśmy swoje postulaty - całkowita ignorancja. Czyżby władza wychodziła z założenia "a po Nas choćby potop".
Rezczy takie jak PA które świetnie wręcz idealnie wkomponowały się w srodowisko wiejskie potrafi sie wykończyć. Coś dobrego trzeba popsuć, a za śmierdzące sprawy się nie bierzemy- -bo i po co.
Do kogo trzeba się zwrócić żeby tu w Polsce władza zauważyła biede, ubustwo i swoje błędne decyzje. CZy to jest normalne zapewne 99.5% z Was odpowie że nie - ale żyjemy tu, walczymy tu i się nie damy.
Szlag mnie trafia. Płacę podatki , opłacam składki ZUS - nie małe, ponad pół roku robi się w tym kraju na rzesze biurokratów i ludzi
którzy mają gdzieś tą swołocz, swołocz która charuje na darmozjadów. A teraz ktoś "mądry" wymyślił wykończenie jednej grupy pracowniczej przez drugą grupe.
Stwierdzenie: "zamykając PA - ludność wiejska będzie miała lepszy dostęp do leków" jest koszmarem minionego lata, meksykańską masakrą piłą mechaniczną, nieporozumieniem . Czy takie pierdoły pisze sie w ustawach czy naprawdę w tym kraju nikt nie czyta to co podpisuje.

Wracając do czwartowych audycji RMFFM
Po odsłuchaniu RMFFM przeszły mnie ciarki, ale zastanowiło mnie stwierdzenie że MZ zaprasza właścicieli PA do współpracy za pośrednictwem RMFFM w stworzeniu nowej listy leków.
Co robić. Piszcie
Ostatnio edytowany przez aciu 22 Paź 2009 19:32, edytowano w sumie 3 razy
aciu
 
Posty: 67
Rejestracja: 06 Paź 2009 18:51

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez grzecho » 22 Paź 2009 19:06

minister podkreśla że możemy bezpośredio zwrócic się do niego z problemami i próbowac wspólnie wyjaśnić nasze uwagi i to jest pierwsza rzecz jaką powinniśmy zrobić , a potem dopiero warczec!
grzecho
 

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez aciu » 22 Paź 2009 19:23

Tylko w jaki sposób skoro poszło tylle listów fax do Niego na biurko i co i nic.
aciu
 
Posty: 67
Rejestracja: 06 Paź 2009 18:51

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez amnowak33 » 22 Paź 2009 19:49

my jesteśmy tylko sobą w tym co robimy, a nieraz robimy wiele rzeczy bez żadnego wynagrodzenia tylko w kwestii dobra Pacjenta, a nawet gdybyśmy pracowali za darmo w tej branży, to i tak znajdzie się ktoś komu nie będzie leżało to wszystko, ale Pamiętajmy
nie możemy się poddać
w Niedzielę pokarzemy co to znaczy Zawód który wykonujemy
amnowak33
 
Posty: 41
Rejestracja: 21 Paź 2009 14:51

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez Aleksandra » 22 Paź 2009 19:55

Świetne Aciu! dawno już się nie śmiałam!
Grzechu poprzegladaj internet (bądz inne posty) a dowiesz się że w ramach konsultacji społaecznych
zarówno do kryteriów klasyfikacji jak i do listy produktów dopuszczonych do obrotu w punktach aptecznych
wysłano mnóstwo uwag -zarówno ZZTF jak i wiele osób nie zrzeszonych pisało uwagi-
a ministerstwo totalnie nas olało i jeszcze dzis w RMF FM beszczelnie kłamie !
Aleksandra
 
Posty: 1177
Rejestracja: 30 Wrz 2009 14:36

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez grzecho » 22 Paź 2009 20:00

dlatego musi nas reprezentowac stowarzyszenie magistrów i techików lub ZZTF. pojedyńczymi papierami nikt sie nie zajmie
grzecho
 

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez grzecho » 22 Paź 2009 20:05

przecież minister powiedział ze ma żal do techników ze nie przejrzeli własciwie listy i nie zgłosili najbardziej rażacych poprawek.
grzecho
 

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez grzecho » 22 Paź 2009 20:07

sory ,rażących błędów
grzecho
 

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez Aleksandra » 22 Paź 2009 20:08

A tak nawiasem mówiąc myślę że kogoś w ministerstwie boli nie tylko mózg ale i ręka
od brania łapówek(no bo jak to innaczej wytłumaczyć co się teraz dzieje)
i nie jestem taka pewna czy pani Ewie Kopacz nalezała się nagroda
http://biznes.interia.pl/news/minister- ... na,1375277
Aleksandra
 
Posty: 1177
Rejestracja: 30 Wrz 2009 14:36

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez amnowak33 » 22 Paź 2009 20:09

tylko że w takiej i innych podobnych sprawach najłatwiej zrzucić winę na stronę (nie)zainteresowaną, kiedy nie zrobiło się prawdę mówiąc nic żeby to jasno i przejrzyście pokazać wszystkim
amnowak33
 
Posty: 41
Rejestracja: 21 Paź 2009 14:51

Następna

Wróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron