Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Tutaj piszemy o wszystkim ,poruszamy rózne tematy nie koniecznie związane z Forum - na tym forum "gość" również może napisać posta

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez Aleksandra » 23 Paź 2009 08:02

Do dante
"Wystarczylo rozszerzyc liste lekow dostepnych w PA z zastrzezeniem ze kierownikiem PA musi byc mgr farmacji."
BŁAGAM CIĘ-nie wysuwaj takich postulatów-bynajmniej nie na tym forum !!!
Aleksandra
 
Posty: 1177
Rejestracja: 30 Wrz 2009 14:36

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez agnieszka75 » 23 Paź 2009 08:13

dla Dante
to miało dodać technikom otuchy? a może to proroctwo?
obawiam się niestety że tak ostatecznie będzie, będzie zapis o konieczności zatrudnienia mgr w PA, tylko jak wiadomo mgr brakuje, szczególnie w małych miejscowościach, a taki z dużego miasta nie będzie dojeżdżał za małą pensję, czyli nie będzie mnie stać żeby utrzymać mgr i punkt.
w jednym się zgadzamy, nigdy nie będzie ustawy apteki tylko dla farmaceutów, więc takie wiejskie punkty to świetny kąsek dla zmęczonych konkurencją dużych miast magistrów.NRA działa, małymi krokami, ale jak widać skutecznie
Nie ściemniaj więc proszę że masz problem, przekształć pa w aptekę, bo możesz sobie na to pozwolić, na pewno będzie zmiana dotycząca złagodzenia wymogów lokalowych na wsi.
Problem mamy my, technicy,nie dość że blokuje się nam dostęp do studiów, to jeszcze odbiera to, czego sie dorobiliśmy...
agnieszka75
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 Paź 2009 07:13

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez flos » 23 Paź 2009 08:46

do Dante; chłopie przestań mącić,jak nie chcesz pomóc to nie przeszkadzaj i nie włączaj się w dyskusję
flos
 

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez amnowak33 » 23 Paź 2009 08:57

wszędzie musi dostać się jakiś jad...
amnowak33
 
Posty: 41
Rejestracja: 21 Paź 2009 14:51

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez martaaa81 » 23 Paź 2009 09:05

Do Dante -chyba pomyliłeś fora :evil:
martaaa81
 
Posty: 389
Rejestracja: 21 Paź 2009 13:35
Miejscowość: CENTRUM POLSKI

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez agnieszka75 » 23 Paź 2009 09:25

dante napisał(a):Witajcie, jestem mgr farmacji. Pracuje w Punkcie Aptecznym, ktorego jestem kierownikiem i widze ze to co sie stalo jest wynikiem dzialania Izb Aptekarskich na ktore place niemale comiesieczne skladki. Teraz dostalem od nich ta nowa liste i okazalo sie ze po 5 latach studiow nie moge sprzedac czlowiekowi gripexu.. Tak dbaja o moje interesy, tak mnie reprezentuja.. Wypowiedzieli wojne technikom przy okazji rujnujac swoich czlonkow.. Bo przeciez w wielu PA pracuja tez mgr farmacji, sa ich kierownikami.. Od lat nic nie robia w sprawie "apteki tylko dla farmaceutow", a teraz znalezli sobie wroga w technikach farmacji. Wystarczylo rozszerzyc liste lekow dostepnych w PA z zastrzezeniem ze kierownikiem PA musi byc mgr farmacji.. Mysle ze jedynym ratunkiem wyjscia z tej chorej sytuacji to wejscie na droge sadowa.. Pozdrawiam. Nie mozemy sie poddawac. Trzeba walczyc glupota tej urzedniczej masy..

mam radę, zwróć się teraz do NRA, pomogą Ci, przecież jesteś APTEKARZEM,chyba nie pozwolą żebyś musiał walczyć o swoje prawa razem z bandą niedouczonych techników....
agnieszka75
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 Paź 2009 07:13

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez Amalthea » 23 Paź 2009 10:10

Myślę, ze powinniśmy trochę przystopować z tym atakiem. W tym przypadku nie ma znaczenia, czy ktoś jest mgr czy też technikiem, jeśli jest właścicielem punktu to prawo uderza w niego tak samo. Walczmy razem, a nie wyszukujmy tematów do sporów. Czasami na forach tak jest, ze ktoś coś palnie, nie do końca zastanawiając się co tak naprawdę powiedział. Teraz zachowujecie się trochę jak mgr.... To, ze Pan Dante jest mgr nie znaczy przecie, ze jest gorszy ;) przecie ma takie samo, a nawet większe prawo mieć punkt jak i my, technicy.
Nie wyszukujmy tego co nas dzieli, a łączy, bo każdy głos się liczy...
"Na całym świecie, od krańca do krańca, niezrozumiały bełkot i studiowanie absurdów prowadzi do największych zaszczytów" Voltaire
Amalthea
 
Posty: 262
Rejestracja: 22 Paź 2009 09:54
Miejscowość: prawie Poznań :)

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez agnieszka75 » 23 Paź 2009 10:24

Amalthea napisał(a):Myślę, ze powinniśmy trochę przystopować z tym atakiem. W tym przypadku nie ma znaczenia, czy ktoś jest mgr czy też technikiem, jeśli jest właścicielem punktu to prawo uderza w niego tak samo. Walczmy razem, a nie wyszukujmy tematów do sporów. Czasami na forach tak jest, ze ktoś coś palnie, nie do końca zastanawiając się co tak naprawdę powiedział. Teraz zachowujecie się trochę jak mgr.... To, ze Pan Dante jest mgr nie znaczy przecie, ze jest gorszy ;) przecie ma takie samo, a nawet większe prawo mieć punkt jak i my, technicy.
Nie wyszukujmy tego co nas dzieli, a łączy, bo każdy głos się liczy...

większe???????ok, niech przyjedzie na spotkanie :cry:
agnieszka75
 
Posty: 16
Rejestracja: 12 Paź 2009 07:13

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez flos » 23 Paź 2009 11:25

nie chcemy atakować dante za to że jest mgr.farm tylko dlatego że napisał że lista powinna być poszerzona i że kierownikiem punktu ma być mgr.
flos
 

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez Amalthea » 23 Paź 2009 11:52

Wiem, ale może facet przemyśli, co palnął i się zaraz zreflektuje, nie wieszajmy tak na nim zaraz psów i nie wyganiajmy na inne forum ;)
"Na całym świecie, od krańca do krańca, niezrozumiały bełkot i studiowanie absurdów prowadzi do największych zaszczytów" Voltaire
Amalthea
 
Posty: 262
Rejestracja: 22 Paź 2009 09:54
Miejscowość: prawie Poznań :)

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron