Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Tutaj piszemy o wszystkim ,poruszamy rózne tematy nie koniecznie związane z Forum - na tym forum "gość" również może napisać posta

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez Agnes » 23 Paź 2009 13:50

aciu napisał(a):Turbo Dymomena bolała ręka Ministerstwo Zdrowia zawstydziło go, Ministerstwo bolał mózg.
Po raz kolejny przez okres całej mojej bytności w tym okropnym kraju MZ daje popis.
Mamy kolejki do specjalistów, mamy okropną korupcję, brak szybkich sądów, brak dróg , mase fotoradarów, obłudę polityków, brak jakiejkolwiek odpowiedzi od urzędów państwowych do których zgłaszaliśmy swoje postulaty - całkowita ignorancja. Czyżby władza wychodziła z założenia "a po Nas choćby potop".
Rezczy takie jak PA które świetnie wręcz idealnie wkomponowały się w srodowisko wiejskie potrafi sie wykończyć. Coś dobrego trzeba popsuć, a za śmierdzące sprawy się nie bierzemy- -bo i po co.
Do kogo trzeba się zwrócić żeby tu w Polsce władza zauważyła biede, ubustwo i swoje błędne decyzje. CZy to jest normalne zapewne 99.5% z Was odpowie że nie - ale żyjemy tu, walczymy tu i się nie damy.
Szlag mnie trafia. Płacę podatki , opłacam składki ZUS - nie małe, ponad pół roku robi się w tym kraju na rzesze biurokratów i ludzi
którzy mają gdzieś tą swołocz, swołocz która charuje na darmozjadów. A teraz ktoś "mądry" wymyślił wykończenie jednej grupy pracowniczej przez drugą grupe.
Stwierdzenie: "zamykając PA - ludność wiejska będzie miała lepszy dostęp do leków" jest koszmarem minionego lata, meksykańską masakrą piłą mechaniczną, nieporozumieniem . Czy takie pierdoły pisze sie w ustawach czy naprawdę w tym kraju nikt nie czyta to co podpisuje.

Wracając do czwartowych audycji RMFFM
Po odsłuchaniu RMFFM przeszły mnie ciarki, ale zastanowiło mnie stwierdzenie że MZ zaprasza właścicieli PA do współpracy za pośrednictwem RMFFM w stworzeniu nowej listy leków.
Co robić. Piszcie


Piękne słowa w 100% zgadzam się z twoją wypowiedzią i uważam, iż nasz kraj zmierza ku czemuś bardzo złemu i jeśli się góra nie opamięta i nie zacznie pielęgnować tego co nam pozostało to będzie źle.Padają wielkie firmy to niech dbają o tych,którzy płacą podatki na ich diety.
Agnes
 
Posty: 99
Rejestracja: 20 Paź 2009 10:05

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez Gość » 23 Paź 2009 14:16

Pytanie. Co za mózg albo bezmózg stworzył tą listę leków po nazwach handlowych? To albo nas obowiązuje lista z wykazu A albo ten .............. nie wiadomo jak to nazwać.
Gość
 

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez Gość » 23 Paź 2009 14:34

Jeszcze jedno: w przepisach odnośnie punktów aptecznych wyraźnie pisze, że punkt jest usytuowany na terenie wiejskim i KIEROWNIKIEM może być technik farmacji z 3 letnim stażem. Skoro kiedyś taki zapis powstał nie możemy pozwolić na to żeby się to w jakiś sposób zmieniło. Znam techników którzy tak jak Ja chcą mieć swój mały punkcik apteczny. I co z tego?
Gość
 

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez Nikita » 23 Paź 2009 19:29

Ludzie!!!!! nich ktoś się wypowie odniśnie zapisu ,że farmaceuta to nie tylko mgr ale i tech w nowym prawie. Co o tym myślicie? Bo ciagle bedziemy narażeni ,że pacjent nie może zkonsultować się z "lekarzem i farmaceutą"
Nikita
 

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez amnowak33 » 23 Paź 2009 20:09

ludzie nie róbmy chaosu
po kolei
amnowak33
 
Posty: 41
Rejestracja: 21 Paź 2009 14:51

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez amnowak33 » 23 Paź 2009 20:18

jestem technikiem farmaceutycznym, mam przepracowany staż dłuższy niż ten 3 letni i nie tylko w aptekach, a od jakiegoś czasu mam swój Punkt który prowadzimy razem z Mamą która jest jeszcze technikiem poprzedniej daty, jest starszym technikiem farmacji z 30 letnim stażem pracy a ja od ponad roku jestem też kierownikiem innego Punktu mojej Dobrej Koleżanki, i jak widzę co dzieje się dookoła to aż ciarki przechodzą, co Rząd który sami wybieramy potrafi zrobić bez Naszej wiedzy praktycznie za naszymi plecami, jak potrafi wbić nam przysłowiowy "nóż" w plecy
i zniszczyć coś co staramy się wykonywać niejednokrotnie z pasją
musimy się uspokoić zebrać siły i ruszyć kamień który ktoś nam chciał narzucić
on nie może stanąć nam na drodze do wykonywania czegoś co naprawdę potrafimy,
ZJEDNOCZMY SIĘ
amnowak33
 
Posty: 41
Rejestracja: 21 Paź 2009 14:51

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez elunia » 23 Paź 2009 23:44

O tym, że coś się dzieje niedobrego dowiedziałam się z listu p.Pawła,który dotarł do mnie około 15 X 2009.Nie wiedziałam o żadnych konsultacjach ze środowiskiem techników prowadzących punkty apt.,ale chyba o to chodziło,żeby jak najmniej osób wiedziało i żeby nie mogło za wiele zdziałać.Dziękuję p.Pawłowi i innym osobom.którzy zaangażowali się w walkę o nasze prawa!Jesteśmy z wami,możecie liczyć na naszą pomoc, a co najważniejsze popierają nas nasi pacjenci!Nie dajmy się tym bezmózgowcom "na górze",którzy biorą grubą forsę za bezmyślne niszczenie tego co się sprawdziło i jest potrzebne ludziom chorym na wsiach.To,że ktoś mieszka na wsi nie oznacza,że jest kimś gorszym i niedouczonym.Powiedzmy nie takim stereotypom!Nie dajmy się zgnoić !Nie zasługujemy na to my i nasi pacjenci !
elunia
 
Posty: 88
Rejestracja: 23 Paź 2009 21:32

Re: Ministerstwo Zdrowia zawstydziło Turbo Dymomena

Postprzez amnowak33 » 24 Paź 2009 07:34

bo tak właśnie działa w Naszym Kraju system powiadamiania, jak najmniej osób ma się dowiedzieć z grupy jej dotyczącej, jutro musimy zrobić krok do przodu z NASZEJ STRONY
amnowak33
 
Posty: 41
Rejestracja: 21 Paź 2009 14:51

Poprzednia

Wróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

cron