Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Czy warto kształcić się na Technika Farmacji

Tutaj piszemy o wszystkim ,poruszamy rózne tematy nie koniecznie związane z Forum - na tym forum "gość" również może napisać posta

Czy warto kształcić się na Technika Farmacji

Postprzez baas2 » 09 Lip 2013 19:22

Odpowiem zupełnie poważnie i uczciwie, lecz zanim to zrobię, poinformuję nie zorientowanych, że przez ostatnie 17 lat zajmowałem się doradztwem personalnym i rekrutacją personelu do aptek. Starsze roczniki doskonale znają moją firmę, znają mnie osobiście i wiedzą, że jestem wiarygodny w tym, co mówię i doradzam.
Wielokrotnie doradzałem mamom zwracającym się z pytaniem, jaki kierunek szkoły, studiów polecić dorastającym dzieciom. Wskazywałem wówczas farmację.

Współpracując z farmaceutami podpatrywałem rynek apteczny(takie zboczenie zawodowe) w Chinach gdzie często bywałem służbowo.
Zauważyłem, że u nich praktycznie nie ma aptek, są za to sklepy zielarskie z produktami tradycyjnej medycyny chińskiej, funkcjonujące podobnie jak nasze apteki. Właściwie, to po usilnym staraniu znalazłem jedną bardzo dużą, trzy poziomową aptekę przeznaczoną głównie dla cudzoziemców - i nic więcej.
Współczesne leki można kupić na receptę w aptekach szpitalnych .

Z aptek tych korzystają wyłącznie pacjenci przyjmowani i badani przez lekarzy szpitalnych. Znakomita większość społeczeństwa leczy się sama. Leczy się w oparciu o ich ludowa, mądrą medycynę, starszą od naszej, bo mająca 5000 lat. Oczywiście w trudnych przypadkach korzystają z porad lekarzy szpitalnych. Choroby mutują więc wspierają się medycyną konwencjonalną.
Wracając do naszych spraw polskich zauważyłem, że aktualnie w naszym kraju rośnie w siłę trend związany z połączeniem współczesnych akademickich metod leczenia z tradycyjną medycyną chińską. Osobiście miałem przyjemność rozmawiać z lekarzami, którzy do swojej praktyki lekarskiej włączyli medycynę z dalekiej Azji odnosząc doskonałe wyniki.

Jeżeli ktoś z was chciałby zapoznać się z tą medycyną, chciałby się jej nauczyć, to zalecam sprawdzenie firmy szkolącej a w szczególności, kto i z jakim doświadczeniem i wiedzą będzie wykładowcą. Pamiętajcie, to ważne! Należy wybierać szkoleniowców legitymujących dyplomem chińskiej uczelni medycznej o kierunku związanym z tradycyjną medycyną chińską.

Nie ukrywam, że wieloletnia współpraca z branżą farmaceutyczną skłoniła mnie do kontynuowania współpracy z Farmaceutami na płaszczyźnie organizacji szkoleń z zakresu chińskiej medycyny ludowej. Wspólnie ze stroną chińską podjęliśmy decyzję uruchomienia profesjonalnego- pilotażowego kursu praktycznego stosowania tradycyjnej medycyny chińskiej w Polsce. Aktualnie kończymy negocjacje kontraktu z chińskimi partnerami-wykładowcami i uruchomiliśmy rekrutację kandydatów.

Kończąc odpowiadam na Wasze wątpliwości:
Nauki i wiedzy nigdy nie za dużo. Jeżeli połączycie zdobyta wiedzę szkolną,akademicką z nauką tradycyjnej medycyny chińskiej, to gwarantuję stu procentowy sukces. Oczywiście w świetle polskiego prawa, nie będziecie lekarzami, lecz farmaceutami - uzdrowicielami z częstokroć większą wiedzą od lekarzy medycyny konwencjonalnej.

Więcej na temat szkoleń na naszej stronie internetowej http://www.baas.com.pl.

Pozdrawiam wszystkich
BAAS Andrzej Kowalczyk


Ostatnio podbity przez Anonymous, 09 Lip 2013 19:22
baas2
 

Wróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron