Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Ekspedycja leków

Tutaj piszemy o wszystkim ,poruszamy rózne tematy nie koniecznie związane z Forum - na tym forum "gość" również może napisać posta

Ekspedycja leków

Postprzez Zrębewo » 06 Lis 2009 14:08

Jaka jest różnica między między Ibuprofenem a Dexametazonem? Oba działają przeciwzapalnie, czy można je zamieniać? I drugie pytanie: Jakie są leki pierwszego rzutu w stabilnej dławicy piersiowej? I-ACE? A może nitraty? Jaka jest miedzy nimi różnica? I ostatnie jaka jest różnica między Omeprazolem, Esomeprazolem i Pantoprazolem?
Zrębewo
 

Re: Ekspedycja leków

Postprzez cypi » 06 Lis 2009 14:36

czy to nie pachnie prowokacją? proszę wszystkich zainteresowanych o rejestrację tutaj http://izbapa.pl/REJESTRACJA.php

zresztą to forum nie służy do udzielania porad odnośnie leków, bo kto weźmie odpowiedzialność w razie pomyłki?

Forum punkty-apteczne.pl powstało dla zrzeszenia właścicieli PA i A, a w jakim celu można przeczytać w Statucie Izby

Wydaje mi się, że należy dostęp ograniczyć nawet od zaraz. Wtedy ta akcja wywoła określoną reakcję.
mąż żony, właścicielki Punktu Aptecznego
cypi
 
Posty: 77
Rejestracja: 22 Paź 2009 17:57

Re: Ekspedycja leków

Postprzez martaaa81 » 06 Lis 2009 15:01

Zrębewo napisał(a):Jaka jest różnica między między Ibuprofenem a Dexametazonem? Oba działają przeciwzapalnie, czy można je zamieniać? I drugie pytanie: Jakie są leki pierwszego rzutu w stabilnej dławicy piersiowej? I-ACE? A może nitraty? Jaka jest miedzy nimi różnica? I ostatnie jaka jest różnica między Omeprazolem, Esomeprazolem i Pantoprazolem?

Jak ktoś pracuje w aptece albo w punkcie aptecznym to takie rzeczy wie i nie musi się pytac na forum.A jak się nie wie, to się czyta w ksiązkach albo w internecie a nie kompromituje się publicznie.Pozdrawiam 8-)
martaaa81
 
Posty: 389
Rejestracja: 21 Paź 2009 13:35
Miejscowość: CENTRUM POLSKI

Re: Ekspedycja leków

Postprzez freon » 06 Lis 2009 15:52

Może od razu BAN? :evil:
Ostatnio edytowany przez freon, 06 Lis 2009 15:56, edytowano w sumie 1 raz
I'm not crazy - my mother had me tested
freon
 
Posty: 281
Rejestracja: 22 Wrz 2009 22:05

Re: Ekspedycja leków

Postprzez Scream » 06 Lis 2009 15:56

Kolego jak jesteś taki dobry to powiedz mi proszę czy kobiecie nie mogącej zajść w ciąże wolno podawać Spironol?
Scream
 

Re: Ekspedycja leków

Postprzez mateusz » 06 Lis 2009 16:17

ZAMKNĄĆ TEMAT !!!!!
mateusz
 
Posty: 42
Rejestracja: 19 Paź 2009 21:25

Re: Ekspedycja leków

Postprzez Pastylka » 06 Lis 2009 16:19

Spironol zleca lekarz i on głównie powinien to wiedzieć, na forum była już mowa o tym, że nam nie wolno udzielać porad. Od tego są lekarze.
A poza tym chyba nie w tę stronę powinno iść to forum?
Powinniśmy współdziałać a nie wyciągać do siebie pazurki :(
Pastylka
 
Posty: 172
Rejestracja: 07 Paź 2009 16:28

Re: Ekspedycja leków

Postprzez Zrębewo » 06 Lis 2009 16:45

Mówiłem że sprzedaję buty, rozróżniam tylko rozmiary tak jak wy dawki, kolory tak jak wy, i firmy tak jak wy więcej mnie nie obchodzi. Zamknijcie ten wątek i usuńcie bo to urąga wszystkiemu!
Zrębewo
 

Re: Ekspedycja leków

Postprzez Scream » 06 Lis 2009 17:47

Zrębewo napisał(a):Mówiłem że sprzedaję buty, rozróżniam tylko rozmiary tak jak wy dawki, kolory tak jak wy, i firmy tak jak wy więcej mnie nie obchodzi. Zamknijcie ten wątek i usuńcie bo to urąga wszystkiemu!



No i co kolego ZRĘBOWO za trudne?? Widzisz człowiek uczy się przez całe życie i nie powinien ograniczać się do wiedzy nabytej na uczelni. Daruj więc sobie te głupie pytania i podpuchy na forum nie do tego celu jest ono stworzone. A pytania - zawsze można zadać tak by odpowiadający się pomylił. Pozdrawiam i trochę więcej szacunku dla bliźniego niezależnie magistra czy technika.
Scream
 

Re: Ekspedycja leków

Postprzez cypi » 06 Lis 2009 17:58

Zrębewo napisał(a):Mówiłem że sprzedaję buty, rozróżniam tylko rozmiary tak jak wy dawki, kolory tak jak wy, i firmy tak jak wy więcej mnie nie obchodzi. Zamknijcie ten wątek i usuńcie bo to urąga wszystkiemu!


no bardzo mądre, pewnie ktoś z wyższym wykształceniem musiał sobie ulżyć. "sprzedawcy butów" widocznie tak mają i próbują się dowartościować i udowodnić, że jako uzupełnienie składu osobowego w Aptece może pracować krawcowa, tokarz czy technik leśnik - ważne żeby byle sztuka się zgadzała i nie brała więcej jak 1300. Ale szanowny "sprzedawca butów" zapomniał o jednym, że sam nie jest lekarzem i nigdy nim nie będzie! A DO JEGO WIEDZY TEŻ MU BĘDZIE CIĄGLE DALEKO Nie da nic 5 lat ciężkich studiów "sprzedawców butów" bo i tak będzie się ... "sprzedawcą butów". Takim zwykłym, samotnym, niedowartościowanym "sprzedawcą butów"

PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE WĄTKU BO SPRZEDAWCOM BUTÓW TYLKO CHODZI O WYLANIE SWOJEJ ŻÓŁCI.
mąż żony, właścicielki Punktu Aptecznego
cypi
 
Posty: 77
Rejestracja: 22 Paź 2009 17:57

Następna

Wróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron