Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Aciu

Tutaj piszemy o wszystkim ,poruszamy rózne tematy nie koniecznie związane z Forum - na tym forum "gość" również może napisać posta

Aciu

Postprzez aciu » 28 Paź 2009 19:41

Witam Państwa!
Zwracam się do Państwa z apelem.
Nie dajmy się. Musimy działać razem. Absurdalne rzeczy, które dzieją się w Polsce potrafiły Nas zjednoczyć, „dając kopa” abyśmy zaczęli się bronić - nie wolno tego zmarnować.
Nie możemy poprzestać tylko na stworzeniu Izby i wyjść z założenia, że Izba zrobi za Nas wszystko.
Dlatego proszę Państwa o pomoc.

Proszę o przesyłanie pomysłów, wrażeń po spotkaniach z władzami samorządowymi, posłami, mediami.
Proszę o informacje u jakiego posła, samorządowca byliśmy i krótką notkę :
- co zostawiliście
- Jaka reakcja (czy posłowie i samorządowcy są zorientowani w zaistniałej sytuacji i jak to odbierają)
- własne wrażenia
- co zamierzają (dalsze uzgodnienia)

Poszukujemy osób które są chętne do werbowania nowych PA z różnych regionów kraju.
Wielu z Was powiadamiało PA dzwoniąc, wysyłając listy, rozmawiając z właścicielem, wielu z Nas w ten sposób poznało się - nie zaprzestawajmy takiej praktyki.
Informujmy inne PA o powstaniu izby o możliwości zapisania się do niej, o całej zaistniałej sytuacji z listą leków „ chorej sytuacji”.
Piszmy listy dalej do premiera, ministra zdrowia, mediów, programów publicystycznych, zbierajmy podpisy pacjentów itd.
Pragnę podziękować wszystkim za tak niesamowita frekwencję i atmosferę na zebraniu w Strykowie.
Ludzie jesteście „nie z tej ziemi” to przyjemność z Wami pracować.
Pomóżmy sobie nawzajem, zjednoczmy się i wspierajmy, a ciasteczkowy potwór (MZ) zostanie pokonany.
Jestem do Państwa usług

Pozdrawiam

Aciu5@wp.pl
aciu
 
Posty: 67
Rejestracja: 06 Paź 2009 18:51

Re: Aciu

Postprzez Agnieszka506 » 28 Paź 2009 20:43

Próbuję dotrzeć do znajomych, którzy kiedyś prowadzili punkty. Mam nadzieję, że jeszcze je prowadzą, a mnie uda się z nimi skontaktować.


Pozdrawiam
Agnieszka506
 
Posty: 17
Rejestracja: 20 Paź 2009 18:43

Re: Aciu

Postprzez aga » 28 Paź 2009 21:16

Jeżeli chodzi o wielkopolskę to szukamy i informujrmy kolejne punkty . Nie spoczniemy na laurach !
aga
 
Posty: 48
Rejestracja: 15 Paź 2009 15:28

Re: Aciu

Postprzez aciu » 28 Paź 2009 21:22

Dziekuję i proszę o więcej.
aciu
 
Posty: 67
Rejestracja: 06 Paź 2009 18:51

Re: Aciu

Postprzez Amalthea » 28 Paź 2009 21:35

Byłam dzisiaj u swojego sołtysa, pomoże mi zbierać podpisy od poniedziałku. Jutro będzie się widział z burmistrzem i już mu naświetli sprawę. Nie damy się! Zasypiemy ministerstwo taką ilością podpisów, ze się nie wygrzebią :twisted: <-- coraz bardziej mi się ta emotka podoba :twisted:
"Na całym świecie, od krańca do krańca, niezrozumiały bełkot i studiowanie absurdów prowadzi do największych zaszczytów" Voltaire
Amalthea
 
Posty: 262
Rejestracja: 22 Paź 2009 09:54
Miejscowość: prawie Poznań :)

Re: Aciu

Postprzez mariola » 28 Paź 2009 21:55

można odwiedzić wszystkich posłów http://www.sejm.gov.pl/poslowie/okregi6.htm
mariola
 
Posty: 713
Rejestracja: 17 Paź 2009 06:35

Re: Aciu

Postprzez edit78 » 28 Paź 2009 22:11

Ja już powiadomiłam kilkoro znajomych prowadzących punkty.
edit78
 
Posty: 25
Rejestracja: 21 Paź 2009 09:03

Re: Aciu

Postprzez mariola » 29 Paź 2009 19:09

kujawsko-pomorskie poinformowane - prawie wszyscy
mariola
 
Posty: 713
Rejestracja: 17 Paź 2009 06:35

Re: Aciu

Postprzez annad » 29 Paź 2009 20:21

Zadzwoniłam do paru punktów z mazowieckiego :| ,jest tyle punktów, ale bumu nie widzę, może w moich terenach...dziwne :shock: ../niestety... :( może się zmieni, teraz podpisy będę zbierać. pozdrawiam wszystkich WALECZNYCH :)
annad
 
Posty: 32
Rejestracja: 18 Paź 2009 19:12


Wróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron