Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Validol,Gripex itd.

Tutaj piszemy o wszystkim ,poruszamy rózne tematy nie koniecznie związane z Forum - na tym forum "gość" również może napisać posta

Validol,Gripex itd.

Postprzez SylwiaP » 24 Paź 2009 17:02

Skoro te preparaty można kupić w aptekach internetowych bez recepty,to rada jest jedna -kupujmy w necie i sprzedawajmy spod lady. ja już innego wyjścia nie widzę :lol:
SylwiaP
 
Posty: 75
Rejestracja: 23 Paź 2009 12:32

Re: Validol,Gripex itd.

Postprzez magdag » 24 Paź 2009 22:27

Jak za komuny ;)
magdag
 
Posty: 6
Rejestracja: 21 Paź 2009 01:21

Re: Validol,Gripex itd.

Postprzez wwilków » 24 Paź 2009 22:45

no właśnie za komuny tez zabierali własność
wwilków
 

Re: Validol,Gripex itd.

Postprzez EwaBo » 26 Paź 2009 22:47

To dobry pomysł!!!! Nie mogę zrozumieć jednak tego jak w aptece internetowej, która w żaden sposób nie informuje pacjenta (może tylko info na stronie) o zastosowaniu danego leku może wydawać w.w leki a my nie. Gdzie szacunek do lat pracy, do uznania w środowisku??...interesujące jest też to, że zablokowane są też preparaty takie, które nawet po zużyciu przez pacjenta całego opakowania praktycznie nie spowodowałyby większych reakcji w organizmie!!!! :) Cios poniżej pasa!! Środowisko, które maczało paluchy w tym przedsięwzięciu nie ma za grosz wyczucia i klasy. Jak już chcą nas rozwalić to mogli to zrobić subtelniej. Najlepiej jednak w życiu kierować się domeną: żyj i daj żyć innym.
EwaBo
 
Posty: 48
Rejestracja: 26 Paź 2009 12:44

Re: Validol,Gripex itd.

Postprzez czaba » 26 Paź 2009 23:09

EwaBo,ok popieram
czaba
 

Re: Validol,Gripex itd.

Postprzez Agnes » 27 Paź 2009 14:29

Ja już dawno orzekłam że u nas zrobiło się gorzej niż za komuny -kradną , biorą łapówki ,podsłuchują nas tylko czekać jak zaczniemy znikać w ciemności sukcesywnie po kolei każdy buntownik,każdy walczący o to żeby w naszym kraju było lepiej. :evil:
Agnes
 
Posty: 99
Rejestracja: 20 Paź 2009 10:05

Re: Validol,Gripex itd.

Postprzez Punkt Zaręby » 28 Paź 2009 20:34

Dziadostwo się robi w tym kraju.
Punkt Zaręby
 

Re: Validol,Gripex itd.

Postprzez aciu » 28 Paź 2009 20:37

Trzeba dorwać sie do władzy aby z mózgu zrobiła się- maślanka to jest jedyny sposób.
Czasem zastanawiam się słusząc jakiegoś prof. w mediach jakie to on pierdoły prawi i myślę kto ci dał świadectwo ukończenia podstawówki a co dopiero tytuł prof.
Dzisiaj Pani Ewa Kopacz w "Pytaniu na sniadanie" mówiła że w Europie są również kolejki i trzeba tam również czekać - zagdzam się z tym.
Nie dodała tylko, że tam czeka się 1 miesiąc na endoprotezę biodra, a w Polsce do 8 lat, myślę że to nie było takie ważne aby informować ludzi
Podała informację, Polska ma 3 miejsce w Europie jeśli chodzi o wyposażenie szpitali, nie dodała tylko że nie wszyscy leczą się w szpitalu MSWiA, bo tylko ten szpital spełnia normy.
Ochydne kłamstwa ( niedomówienia) podawane przez rządzących to codzienność.
Walczmy.
aciu
 
Posty: 67
Rejestracja: 06 Paź 2009 18:51


Wróć do Hydepark

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron