Ponieważ aby cokolwiek osiągnąć musimy się porozumieć.
Dlatego prosimy o pozostawienie jakiejkolwiek formy kontaktu (email gg telefon itp)
w temacie kontakt lub na email punktyapteczne@gmail.com


Strona Izby
Strona Punktów Aptecznych
Biuletyn IGWPAiA

Pytanie o zmianę prawa.

Wyślij odpowiedź


To pytanie identyfikuje i blokuje działania spambotów.
Uśmieszki
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode wyłączony
Uśmieszki włączone
Przegląd tematu
   

Pełny widok Przegląd tematu: Pytanie o zmianę prawa.

Re: Pytanie o zmianę prawa.

Post przez anusia » 13 Cze 2015 11:25

Ha,ha. ha. tak było w kampani a teraz w myśl p.Kurskiego ciemny lud to kupił i niech dziady spieprzają {też cytat)

Re: Pytanie o zmianę prawa.

Post przez martita » 02 Cze 2015 13:53

Może poprośmy o pomoc nowego Prezydenta? On jest taki dla ludzi i zapowiada ze każdego wysłucha, więc może warto spróbować ?

Re: Pytanie o zmianę prawa.

Post przez Avena » 01 Cze 2015 02:05

Proszę Zarząd aby przy najbliższym spotkaniu z Kucharewiczem w obecności świadków tj.Winnickiego lub posłów na posiedzeniu komisji zdrowia zadać mu pytanie jak to jest w aptekach,że pracuje się na haśle magistra i jest spoko.Gdyby tak nie było to sami magistrowie domagali by się aby technik mógł wydawać więcej leków bo fizycznie nie daliby radę.

Re: Pytanie o zmianę prawa.

Post przez Grzegorz » 17 Maj 2015 11:33

odnosnie ostatnich zmian w zap Prawo Farm. W naszej kochanej Polsce wszystkie przepisy i zapisy już z góry skłaniaja do oszukiwania.Bo powiedzcie jkim cudem w aptece pojawi sie tylu mgr aby wydawac leki ,których technik nie będzie mógł .Czyli technik pracuje na hasle mgr i p.Kuchaewicz i cała reszta to wie.Bije to tylko w tech w Punkcie apt.Ale moze Fundusz ani p. minister tego nie wie.może trzeba zapytac góry jakie proponuja rozwiązanie?Krew mnie zalewa .Ja mam 2 lata do emerytury ,ale za ta niesprawiedliwośc dla całej grupy chce mi sie jechac do samego minista zdrowia,toc w sieciówce mgr nie ujZysz za pierwszym stołem.Nie dadza sie dokształccic,ręce opadaja ,Obym na stare lata nie zwariowałą i nie chodziła po aptekach i kablowała na taką sytuacje .

Re: Pytanie o zmianę prawa.

Post przez Lusia » 03 Kwi 2014 21:29

Czy w waszych miescowosciach sieci proboja otworzyc apteki , bo ja dzisiaj mialam dziwny telefon od menadzera Farmacji Podlaskiej , ze chca otworzyc apteke w mojej miejscowosci.Nie przeraza ich to ,ze ja mam punkt w osrodku zdrowia ,ze jest jeden lekarz i ze ma okolo 2900 mieszkancow zapisanych do lekarza. Mysle , ze jeszcze cos sie za tym kryje ,tylko ja otym nie wiem.

Re: Pytanie o zmianę prawa.

Post przez gosia 333 » 01 Kwi 2014 19:04

Kochani ,czy jest jakas szansa ,ze doczekamy stałych cen dla leków na receptę 100%? ile wart jest lek za 1 zł w sieciówce? jaką czystosc i watrosc mają suplemeny firmy ,,krzak'' za 1 zł ,czy skończy sie bieganie schorowanych ludzi od apteki do apteki za tanszymi lekami a w nastepstwie często wskutek zamian ci ludzie trafiaja do szpitala ? czy jest szansa ze któras z opocji politycznych zajmie sie tym problemem? mój kuzyn który trafił do szpitala po zamainie powiedział -ze to biała sśmierć

Re: Pytanie o zmianę prawa.

Post przez Joozeek » 09 Lip 2013 18:52

Pytanie o zmianę prawa.

Post przez patkry » 06 Cze 2013 08:34

Witam. Czy ja jako osoba fizyczna mogę otworzyć działalność-Punkt Apteczny, a na stanowisko kierownika zatrudnić technika farmacji ? Bo słyszałam, że miały wejść jakieś zmiany, które pozwalałyby otworzyć punkt tylko magistrowi farmacji. Nie mogę znaleźć informacji nigdzie informacji na ten temat. Pozdrawiam

Góra

cron